Čas tygrů

12. dubna 2012 v 20:24 | Atali
Ahoj mina,
připravila jsem si pro Vás kapitolovku s názvem ČAS TYGRŮ. Příběh bude vyprávět o dvojčatech, kteří umějí hýbat časem a a o tom, jak se stávají čestnými a upřímnými shinobi.


Kdysi v horách blízko Konohagakure no Sato, žil klan Tora. Klan, který byl nejen bohatý, měl kekei genkai, ale patřil mezi nejlepší desítku klanů v Ohňové zemi. Ale bohužel samozřejmě, patřili mezi hlavní kořist lupičů a vražedných špionů. A ano bohužel podlehl vražednému útoku na jejich klan. Stalo se to den po vyvraždění Uchihů a tak se o tom moc nemluvilo. Všichni v klanu Tora měli za úkol při útoku nechránit klan, ale dvě děti. Děti, které měli podle vyřčené legendy, uvnitř klanu, zachránit svět. Jmenovali se Taichi a Tomoko Tora a vůbec o svém předurčení nevěděli. Klan je zavřel tehdy do podzemního krytu, odkud vedla podzemní cesta do jejich nákladného sídla uprostřed Konohy. Bylo jim zrovna toho dne přesně šest let, když se museli ukrýt v Konoze, kde by byli alespoň na čas v pořádku, protože kdo by nechtěl někoho, kdo dokáže hýbat s časem, ať už mrtrvého nebo živého. Byli hrozba pro všechny. Proto je nechali žít uprostřed Konohy v zapomnění, ale až do té doby, kdy se měli ukázat vycvičení světu. Vycvičení k přežití, vycvičení k bojování o holý život. Do chunniských zkoušek.
Mnozí z Vás si řeknou, co se s nimi po ten čas dělo, než se dostaneme do příběhu. Řeknu Vám to. Trávili většinu svého volného času v doju, kde se učili, vše co měli do chunniských zkoušek umět. Jak ovládání chakry, využítí jutsu, zvětšovali si kapacitu chakry a svoji fyzičku, zacházení s katanou, pružné pohyby těla či pouhé zlepšování bojových reflexů. Ale i přes tento tvrdý výcvik učitelů a poručníka, zůstali plní radosti a štěstí.

Do Konohy toho dne přijelo mnoho ninjů, jelikož se měli konat chunninské zkoušky. Shinobi z Písečné, Zvučné či jiných ninja zemí. A tak se nedivte, že nebylo toho dne rušno. A naši hlavní hrdinové se toho dne nemohli dočkat. Byli sice celý svůj život, jakoby zavření v nákladném síle jejich klanu a většinu volného volného času trávili v doju, ale někdy se nenápadně dostali dovnitř města. A dnes měli poprvé, bez porušení nějakých pravidel, vyjít z "klícky".

,,Tomo, počkej na mě!" volal na menší dívku, oblečenou v bojovém zeleném oblečení s oranžovou mašlí kolem pasu a s černými vlasy, sepnutými na temeni hlavy, její bratr.

,,Vždyť já čekám!" zavolala Tomo a natěšeně přešlapovala u otevřené brány do komplexu. radostně vyhlížela na klidnou ulici, kde se procházeli, o trochu zámožnější, občani Konohy. Pak si všimla svého udýchaného bratra, jak k ní doběhl s plnou náručí dvou bojových zbraní. Pro ni to byla rozkládací tyč, kterou si připevnila ihned k lítku. Její bratr si neodpustil poznámku.

,,Tomo, víš že jsi žena, tohle nesmíš dělat na veřejnosti." a mírně zrudl na lících.

,,A komu to vadí? No mě ne." a ušklíbla se mu přímo do obličeje.

Bratr si povzdechl. Ze svých rukou si uložil dlouhou katanu na záda a společně se rozešli do zkoušecí místo. Cestou si je každý prohlížel, protože je nikdo předtím neviděl. A natož, když byli oba dva oblečeni v dojo oblecích jejich rodiny. Oba dva věděli, že jsou teoreticky oslabeni, protože nemají parťáka do trojice, a že prostě si dělají vyjímku v pravidlech, ale vůbec jim to nevadilo. Věděli, že oba dva jsou natolik silní, že toho třetího dokáží společně lehce nahradit.

Taichi se podíval na slunce. ,,Zbývá nám ještě čtvrt hodiny, půjdeme si pro pití?" zeptal se a oba dva se zastavili v parku, nedaleko zkoušecí budovi.

,,Ano, dala bych si něco. Pomerančový džus?"

Taichi kývnul. ,,Přinesu ti ho. Počkej tady, hned budu zpátky." a odběhnul do víru velkoměsta.

Tomo se ocitla sama v parku. Jednou už tady s bratrem byla, samozřejmě bez poručníka. Tenhle park byl malý, ale měl svoje kouzlo. Nechala, aby si letní větřík hrál s jejími vlasy. Zavřela oči a pokoušela se všechno cítit. Pak najednou ucítila, nebezpečně velkou zásobu čakry s vražedným úmyslem, ale taky s velkou dávkou zmraženého smutku. Vstala a šla za tím pocitem. Vůbec jí nevadilo, že by zatím mohl doběhnout její bratr, ale prostě jen šla.

Vyšla z parku a šla podél zahrad, kde byli ovocné sady vzácných stromů. Cítila ten pocit čím dál tím blíže, avšak kolem ní byl jen dřevěný plot. Vzhlédla vzhůru a uviděla to, ne spíš koho hledala. Na větvi stromu seděl klučina, nejspíše v jejím věku, na zádech měl přpevněnou tykev z písku a hlavu mu pokrývala ohnivá barva vlasů. Nemohla si povšimnout rudého znaku nad jeho levým okem - Láska. Podívala se mu do očí, aby zjistila, co se za nimi zvláštního skrývá, ale ten dotyčný ji nedal možnost.

Všiml si jí a zadíval se jí vražedně do očí, ale z prvu se sám lekl. Viděla mu do duše. Ihned seskočil ze stromu a stál vedle ní. ,,Kdo jsi?" zeptal se a prohlédl jsi ji od hlavy k patě.

,,Tomo. Tomoko Tora." vykoktala a pohlédla mu do očí. Ale chlapec ihned uhnul pohledem. Všimla si znaku písečné.

Chlapec nervózně přešlápl. ,,Ty umíš číst duše?" zeptal se s otočenou tváří. Cítila, jak z něho jdou vibrace, které ještě necítila.

Tomo přikývla. ,,Umím číst duše, je to dar. A ty jsi...?" zeptala se, natož chlapec z Písečné se otočil.

,,Jmenuji se Gaara, Sabaku no Gaara." Znovu si ji prohlédl. ,,A tebe si Tomo zapamatuji." zmizel a zbylo po něm jen zrníčko písku.

Tomoko vzhlédla k oblakům. Slunce zářilo jako za toho léta, kdy potkala podobného chlapce tomuhle. Akorát se to stalo na poušti. Když ještě s otcem a matkou jezdili po světě, zařizovat klanové záležitosti. Matně si pamatovala, co se toho dne událo, ale stoprocentně věděla, že tohodle chlapce už viděla. Že viděla Sabaku no Gaaru.

Už chtěla vyrazit zpátky do toho parku, kde měla čekat na Taichiho, ale ten ji našel dřív. ,,Tomoko!" doběhl k ní a hodil jí chladný pomerančový džus přímo do rukou. ,,Neříkal jsem ti čekej na mě?!" zeptal se naštvaně a nasadil nasupený výraz.

,,Promiň." řekla zajíkavě a oba dva se už konečně vydali do budovi, kde se mělo písemně zkoušet.

Budova byla plná ninjů. Už u vchodu si je přebral jeden chunin a doprovodil je do zkoušecí místnosti. Cestou si je každý prohlížel, ale oba dva to nechali stranou. Posadili se do zadních lavic a zkoumali okolí. Zkoumali protivníky. To jak se chovají, to jaké mají vlastnosi. Učitelé je učili, že všechno je o analizaci, když špatně zanalizovat, tak Váss to může stát i život. To je ale přerušil jejich zkoušející. Všichni sklapli a poslouchali jeho pokyny.

Pak pouze otočili papíry a začali psát. Dvojčata to měli do pár minut hotové a pouze pozorovali. Všimli si, že je tu pár ninjů, co mají hodně znalostí a skončili téměř jako oni. A i ti, co nevědí vůbec nic. Jako například bloňďatý chlapec, dvě místa před Taichim. Neměl nic napsané a i přesto se tolik snažil. Někteří podváděli. Taichi si byl jistý, že si toho zkoušející všimli, ale nechávali je tak, dokud to nebylo moc nápadné. Dokonce i jednoho kluka vyhodili za podvádění.

Tomo se rozhlédla po třídě, tak jako před tím, ale teď se pokošela přečíst duše, všech co byli tady. Všichni se chtěli stát chuninem a z Konožských sálala Ohnivá vůle. Všichni byli připraveni na boj. Z jednoho zvučného cítila, zlo, zlo, které se hodně podobalo vychytralosti a pomstě. Zhuboka se nadechla a lehla si na lavici a zavřela oči. Pokusila se navázat spojení s bratrem který seděl pár míst před ní. Vysílala v pravidelných intervalech čakru ke svému bratrovi, aby mu mohla sdělit informace o protivnících. Taichi se neklidně pohnul a zadíval se z okna do přírody. Samozřejmě věděl, že mu sestra chce něco říci. A pak už pouze komunikovali myšlenkami.
"Taichi, slyšíš mě?" zeptala se pomalu Tomoko. Taichi v přední řadě přikývnul. "Všichni co tu jsou chtějí samozřejmě vyhrát, ale jsou tu, no.. je tu pár lidí s vražednými úmysly, převážně ze Zvučné..." a její hlas se pomalu vytrácel.
"Tomoko, jsi si jistá. Tohle je závažné podezření." řekl opatrně.
"Taichi já jsem se v tomhle nikdy nespletla a víš to ne? Já vím, že je to bizardní, ale doopravdy.. vidím to, jak mají v plánu velkou akci... ne zrovna teď, ale jsou tu za tím účelem.." její hlas se znovu vytrácel a neklidně sebou pohnula. "Taichi je to fakt zlý."
Taichi chvíly mlčel, jako by se snažil přijít na plán, jak udržet svoji sestru v bezpečí, věděl, že je témeř stejně silná jako on. Neměla tak fyzickou sílu jak on, ale za to vynikala uplně v jiných věcech, v kterých byl o proti ní pozadu. Ale věděl, že se nikdy ve "čtení srdcí" nespletla a tohle byl velice závažný problém. "Tomoko, počkáme až skončí test, pak dojdeme za Hokagem. Musíme, víš já ti věřím."
"Až za Hokagem?" zeptala se rozjařeně a hlavně překvapeně.
"Ano až za Hokagem, tohle bude mít větší rozpětí. Tihle genini jsou pouze loutky na bitevním poli. Mohli jim vymýt mozky, co my víme, ale hlavně to musíme říci někomu výše postavenému a myslím si, že Hokage bude ta nejlepší osoba ze všech."
"Dobře. Souhlasím s tebou." Ukončila telepatické spojení s bratrem a posadila se.
Zkoušky skončili teprve, když se objevila Anko s dalším úkolem. Vysvětlila jim kde a kam se mají dostavit a pak po svém velikém a rázném vpádu odešla.
Pouze Sabaku no Gaara se neotočil, když jim Anko řekla vyjímku dnešních zkoušek týkajících se rodiny Tora. Ten seděl a tiše přemýšlel. Nakonec, když je rozpustili vydali se oba dva za Hokeagem, říci mu své varování týkajícich se zvučných ninjů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tarei Tarei | Web | 14. dubna 2012 v 19:02 | Reagovat

Interesting ^^

2 ŽuŽiQ-chan *Kiku* Nakano ŽuŽiQ-chan *Kiku* Nakano | Web | 19. dubna 2012 v 21:34 | Reagovat

nom teraz nestíham čítať ale potom určite :) znie to zaujímavo ^^

3 Josephbroam Josephbroam | E-mail | 1. srpna 2017 v 2:01 | Reagovat

<a href=https://goo.gl/qfzBMQ>BrainRush</a> – натуральное средство на основе мицелл, вытяжек и концентратов лекарственных растений с добавлением глицина, биотина и комплекса витаминов В.
Улучшает передачу нервных импульсов и работу всех отделов головного мозга, помогает при нарушениях функции памяти.
BrainRush легко усваивается организмом и начинает действовать максимально быстро, дополнительно воздействует на функции эндокринной, имунной и нервной систем.
Эффективен в любом возрасте.

<a href=https://goo.gl/qfzBMQ>BRAINRUSH</a> – ЭТО УНИКАЛЬНОЕ СЕРТИФИЦИРОВАННОЕ СРЕДСТВО

Не содержит ГМО Не содержит вредных для здоровья красителей.
Не содержит вредных для здоровья консервантов.
Не имеет противопоказаний.
Запатентованный синергический фитокомплекс.

<a href=https://goo.gl/qfzBMQ>BRAINRUSH</a> исключительно натуральные компоненты, не наносящие вреда организму.
Активные вещества корневища солодки, шалфея и пустырника пятилопастного повышают устойчивость нервных клеток к кислородному голоданию, активизируют
умственную деятельность, способствует улучшению памяти и сна.

4 Carolynmup Carolynmup | E-mail | 5. srpna 2017 v 11:58 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

5 Carolynmup Carolynmup | E-mail | 5. srpna 2017 v 22:40 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

6 Carolynmup Carolynmup | E-mail | 6. srpna 2017 v 14:43 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

7 DannySycle DannySycle | E-mail | Web | 11. srpna 2017 v 13:02 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

9 Dol77larKl Dol77larKl | E-mail | 14. října 2017 v 14:40 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

11 buy ranitidine buy ranitidine | E-mail | Web | 22. března 2018 v 23:54 | Reagovat

ranitidine 150 mg

12 mobic meloxicam 15 mg mobic meloxicam 15 mg | E-mail | Web | 23. března 2018 v 9:09 | Reagovat

mobic meloxicam    7 5 mg

13 mobic meloxicam	7 5 mg mobic meloxicam 7 5 mg | E-mail | Web | 23. března 2018 v 16:09 | Reagovat

mobic meloxicam 15 mg

14 mobic meloxicam	7 5 mg mobic meloxicam 7 5 mg | E-mail | Web | 23. března 2018 v 23:46 | Reagovat

mobic meloxicam    medication

15 http://mobicmeloxicam15mg.com/#mobic-meloxicam-7-5-mg http://mobicmeloxicam15mg.com/#mobic-meloxicam-7-5-mg | E-mail | Web | 30. března 2018 v 11:20 | Reagovat

mobic meloxicam medication

16 Michaelraf Michaelraf | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 19:54 | Reagovat

canadian drugstore reviews
<a href=http://lunarciel.com/>canadian online pharmacy</a>
best canadian online pharmacy
<a href="http://talahicc.com/">canadian drugs</a>

17 smettere di fumare smettere di fumare | E-mail | Web | 9. dubna 2018 v 13:06 | Reagovat

smesso di fumare kg

18 Essay Writing Service in Germany CARNE Essay Writing Service in Germany CARNE | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 12:50 | Reagovat

Buy Essay Germany | Essay Writing Service in Germany

19 Buy Essay Canada CARNE Buy Essay Canada CARNE | E-mail | Web | 19. dubna 2018 v 7:31 | Reagovat

Buy Essay Canada

20 Smettere Di Fumare VelocementeCARNE Smettere Di Fumare VelocementeCARNE | E-mail | Web | 21. dubna 2018 v 22:40 | Reagovat

Smettere Di Fumare Velocemente

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama