Červen 2011

Jak naštvat Itíka xP

30. června 2011 v 14:43 | Kushina Uzumaki Namikaze |  Řetězáčky
...Pro pravé Itachifily :D:D:D :P

1. Neustále ho obviňujte, že vám krade lak na nehty (i když žádnej nemáte).

2. Řekněte mu, že znáte PRAVÝ důvod, proč nezabil Sasukeho, a když řekne "Jo? Fakt?" nebo něco v tom smyslu, odpovězte: "Protože ho miluješ!" A pořádně ho obejměte

3. Volejte na něj Itachoooo, jako když kýcháte.

4. Připevněte mu na záda cedulku s nápisem "kopni mě!"

5. Nakopněte ho do slabin. Až se skácí k zemi, řekněte: "Tak to bylo jednoduchý.... HEJ SASUKE, STAČÍ, KDYŽ HO POŘÁDNĚ KOPNEŠ DO SLABIN!!!!"

6. Obarvěte mu oblečení na růžovo

7. Ukažte mu obrázek, kde je nahý. Určitě ho na místě roztrhá, tak řekněte: "Nevadí, mám jich ještě hodně..." A začněte je rozkládat všude kolem, aby je každý viděl

8. V okamžiku, kdy to nejméně očekává, stoupněte si za něj a udělejte mu to, co provedl Kakashi Narutovi ve 4. epizodě

9. Křikněte na něj "Sklapni!", přestože nic neříká

10. Na záda mu dejte cedulku: "Ahoj. Já jsem Uchiha Sasuke. A ty?"

11. Až použije sharingan, hodně nahlas prohlašte: "Wow.... Víš, že Kakashi a Sasuke nosí stejné kontaktní čočky?"

Toto vše opakujte, dokud vás nenapadne. Pak už je zaručeně dopálený!!!!! xD

Fairy Tail - Gifs

11. června 2011 v 16:08 | Atali


Natsu Dragneel

10. června 2011 v 22:14 | Atali
Jméno: Natsu Dragneel
Pohlaví: Muž
Druh: člověk
Titul: Drakobijec ,,Salamander"
Karma: Kladná
Cech: Fairy Tail
Úroveň: S - mág neoficiálně ( sílu na to má)
Natsua vycvičil a vychoval ohnivý drak Igneel, tím pádem se z něj stal Ohnivý Drakobijec. Pro Natsua to byl rodič. Věnoval mu šedivou kostkovanou šálu co nosí pořád na krku. Opustil ho v jeho pěti letech a pár dní na to se Natsu přidává do Fairy Tail s tím, že najde Igneela za každou cenu.
V cechu se Natsu setkává s Grayem Fullbustrem a jelikož Gray ovládá led a Natsu oheň tak jejich vztah se pohybuje na úzkém ledě. Ale jsou to ti nejlepší přátelé. Stále, ale i v dětství je od sebe dokázala odtrhnout jedině Erza Scarlet, protože se jí oba dva báli.
Natsu má létajícího kocoura jménem Happy. Našel ho v lese, když byl s Lissanou. Po té podle Lissany se on stává tatínkem a ona maminkou. Jednoduše řečeno N atsu má pro Lissanu slabost. Když Lissana zemřela na misi tak se k nšmu moc žádná osoba moc nedostává, ale i přes toto je Natsu stále přátelský a aktivní chlapec.
Natsu má velice velkou Kinetickou nemoc. Ta se týká toho, že v jakémkoli dopravním prostředku se mu udělá tak špatně, že nedokáže ani bojovat. Ten kdo ho převáží je právě Happy, létající kočka. Není mu špatně, protože ho nepovažuje za dopravní prostředek. Později může jezdit i dopravními prostředky, jedině když je s Wendy, která je taky drakobijec a dokáže mu na chvíli nemoc vyléčit.
Natsu ze začátku tvoří tým s Lucy Heartfilia, kterou on sám přivedl do cechu. Později se k nim přidává Gray a Erza (Později také Wendy a Cherly) a vzniká tak z nich nejsilnější tým Fairy Tail.
Natsu má růžové vlasy a dračí oči. Je velice hodný a přátelský. Někdy je tak trošku natupělý, ale asi každý by ho chtěl za přátele, jelikož má srdce na pravém místě. Také nesnese když někdo pomlouvá či ničí nebo ubližuje jeho přátelům či samotnému cechu. Jeho síla se rapidně zvětší jakmile sní oheň. Natsu používá Drakobijeckou magii, která je jedna z nejsilnějších, konkrétně oheň.


Lucy >_<

9. června 2011 v 23:02 | Atali
Yahoo mina!
O víkendu připadne čas na blog tak nějé články dopadnou tak se těšte!
a jako odměnu za čekání tady máte obrázek >_<

__flashReplacement__
Atali - dono :D xD