Květen 2011

Cech Fairy Tail

21. května 2011 v 22:41 | Atali
Jméno: Fairy Tail (v překladu Vílí Ocásky)
Mistr: Makarov
Kde se nachází: Kraloství Fiore, jížním pobřeží v Magnolieském Městě
Počet: Zhruba 100 kouzelníků
Gilda ( budova, vybavení...) : tvar většího kostela, Ve velkém sálu je bar, kde členové pijou, baví se a i perou. Servírkou je Mirajane v sálu je také tabule, kde si členové mohou brát mise za peněžní odměnu.Od pomáhání v restauraci či zneškodnění Sněžného muže. V prvním patře jsou S -mise kam mohou vstoupit jenom magové titulu S. A těch je pět (myslim).
Po zničení Drakobijcem Gajeelem: Extravagantní budova
a liší se od bývalé budovy. A do druhého patra mohou chodit všichni členové cechu. Jenže si je nemohou vzít.
+ k Fairy Tail : Fairy Tail má ženskou kolej Fairy Hills. Nachazí se v Blízkosti hlavní budovy a každá dívka si tam může pronajmout pokoj za 100 000 jewel. Počet pokojů není nijak ometen.
BONUS FAIRY TAIL : Fairy Tail vlastní svatou zemi Tenrou Island.
- Fairy Tail je jedním z největších divů v kouzelném světě hned vedle Grimoire Hearts a Zerefa.
Budoucnost: Ultear uvedla, že Fairy Tail je nejsilnější cech v kraloství Fiore. Také poznamenala že Zeref se nachzí na Tenrou Island a že bude problematické ho najít.
- Ve Fairy Tail je údálost, která se koná každý rok, kde si vibýrá Mistr nejpromintnější členy k účasti na soudní jednaní, aby byly povíšení na S-mag. Každý rok je jiný soud a místo konání.


Stát se členem cechu neznamená být jenom silný a dostat souhlas od mistra, každý člen má rány na minulosti.

Jsem doma!!! Možná....

15. května 2011 v 20:46 | Atali
Ahoj mina-san!
Dlouho jste mě tu neviděli a za to se stydím. * totálně se stydí. Zanedbávala jsem SB a další a za to se moc omlouvám. Měla jsem notebook u otce a maminky a možná tam ještě bude. Chvíli může být pozastaven a nekdy zase ne. Někdy obejdu SB a zase někdy ne. na to bych chtěla upozornit, ale o prázkách to rozjedu!! No nemám tolik času, zítra škola a musím jít spát. Dobrou noc.


Video - Wendy story

8. května 2011 v 20:53 | Atali
Docela dobře udělané..

Video - Věž z Etherionu a její příběh

5. května 2011 v 20:32 | Atali
Ze začátku do konce...


Video - Gray

4. května 2011 v 15:20 | Atali

Dokonalé ...

Mangavideo - Gray, Natsu, Erza, Lucy ...

3. května 2011 v 20:14 | Atali
Zaujalo mě zprracování jen v manze. Kdo chce ať zkoukne . :D


Komixi

3. května 2011 v 12:35 | Nami
Komixi


test Akatsuki

3. května 2011 v 12:23 | Nami

Akatsuki test

Odpovědi pište do komentářu....
1. Kdo je vůdce Akatsuki?
a) Deidara
b) Pein
c) Tobi (Madara)
2. Kdo z Akatsuki vypadá jako přerostlí kaktus?
a) Itachi
b) Kisame
c) Zetsu
3. Byl někdy Orochimaru v Akatsuki?
a) Ano
b) Ne
c) Ne, zmeřel dřív, než se tam stačil dostat
4. Co je Deidara za pohlaví?
a) holka
b) kluk
c) obojí
5. Z čeho byl Sasori?
a) z masa
b) z papíru
c) ze dřeva
6. Kolik členů má Akatsuki?
a) 10
b) 11
c) 23
7. Kolik měří asi Deidara?
a) 166m
b) 166cm
c) 166mm
8. Kolik má jazyku Deidara?
a) 2, na obou dlaních a ten v puse mu dávno upadl
b) 4, v puse, na obou dlaních, na hrudi
c) 6 a balil na ně holky
9. Kolik očí má Zetsu?
a) 1
b) 2
c) 10
10.Proč nezabil Itachi Sasukeho?
a)měl ho nato až moc rád
b)chtěl ho pořádně zneužít až bude silný
c)chtěl se v Akatsuki vychlubovat s geniálním bratrem
d)Sasuke se schoval a Itachimu se ho nechtělo hledat

Sasukeho prosba díl 1

3. května 2011 v 12:01 | Nami
Jednoho krásného rána Naruta vzbudí zvonek.Vstane a jde se podívat kdo ho to otravuje.Otevře dveře a SASUKE.,,Sasuke co ty tady?"vysouká ze sebe.,,Narutomám pro tebe nabídku,pust mě dovnitř a já ti ji povím."Naruto ještě neschopen mluvit přikvívl a pustil Sasukeho dovnitř.sasuke si sedl na postel a začal ,,Nabízím ti ,že já a ty půjdeme spolu proti Madarovi.",,To má být nějaká hra ještě posledně co jsem tě viděl jsem do tebe řval, že jinak se madra porazit nedá a ty nic a ted si jen tak přídeš a najednou chceš se mnou bojovat proti Madarovi?"divil se Naruto.,,Takže odmítáš?"podíval se Sasuke na Naruta s klidním hlasem.,,On se zamyslel a řekl ,, a co za to chceš Sasuke?",,Hm , nic velkého"odpověděl a začervenal se.,,No jo ale co?"zeptal se Naruto.Sasuke se přiklonil k Narutovi, který seděl naproti němu a pošeptal ,,dohodíš mi sakuru?".Naruto se zamračil ,,jo Sakura do tebe byla blázen jenže tys ji zradil , ale pokud nezradíš mě uvidíme co se bude dát dělat".

Za dva týdny se Naruto a Sasuke vrátili z tajné výpravy a šli k Hokage.Všichni kolemjdoucí na ně koukali jako na blázny jelikož nikdo nevěděl ,že zabily Madaru a taky ani to ,že Sasuke už není tím co býval.,,Proč ti lidi tak civěj ?"postěžoval si Sasuke.,,Divíš se zdrhnul jsi z vesnice před 6lety od té doby tě berou za zločince a já se s tebou ted procházím po konoze jako nic.Prostě máš co napravovat kámo"zašklebil se Naruto.To už jim naproti šla Tsunade s celým zástupem ninjů.Když se setkali začala mluvit,,Naruto co to má znamenat kde si byl a co tady dělá on"ukázala na Sasukeho.Vedle Tsunade stála Sakura ,Sasuke na ní mohl oči nechat byla hezká vlasy měla až po záda a staromodní růžový kostím za bílo-modré šaty jenže ted koukala na Naruta takovým nevraživím pohledem jako by ho chtěla na místě zabít a na Sasukeho se ani nekoukla.
,,Tsunada a všichni přítomní nesu vám obrou novinu já s sasukem jsme zabili Madaru.Sasuke už není ten zločinec co byl aobrátil se a zabitím Madari pomohl Konoze".Najednou všichni zapoměli na minulost a jak slyšeli,že je Madara mrtev začali se radovat a pokřikovat hlasitě jména Sasukeho a Naruta.Jediný kdo se očividně neradoval byla Sakura.Chvíli se koukala a po peti minutách se vytratila kdovíkam.Posléze Naruta a Sasukeho pozvala Tsunade na skromnou večeři, která se však potom cosi Tsunade a jiní dali pár skleniček zvrtla v nepříjemnou situaci kde se všichni snažili získat co nejvíce fotek s jedním z zachránců konohy .Nakonec naši hrdinové vzali nohy na ramena a vytratili se do blízkého lesíka.,,Naruto co tvůj slib?"připomenul Sasuke.,,No jo no já vím,že sem tě nedovdl do konohy jak sem Sakuře slíbil, ale přišel si sám já vím ale na tom ted nesejde"pohodil rukou Naruta a natáhl se na trávu.Zachvilku mu došlo, že ten slib ,ktyerý Sasuke mislel nebude asi tehle jelikož o tomhle slibu Sasuke nevěděl.,,Ty si slíbil Sakuře, že mě dovedeš do vesnice to znamená, že mě má ještě stále ráda?"usmál se Sasuke.,,Hm,tak já jdu za Sakurou zeptat se jí na tebe.Hlavně za mnou nechod nezapoměn, že se stále cítí ublížená".řekl a odešel.

Sasuke a Naruto

1. května 2011 v 11:19 | Atali |  Videa
Sasukehoa Narutova pouta, proč jsou tak hlubocí přátelé. Doopravdy krásné zpracování!Téma měsíce Fairy Tail!