Sen poprvé

4. prosince 2010 v 22:25 | Ataliana

Sen První

Domy v záři měsíce to je to co vidím. Složím jen pár pečetí a pak se ponořím do záře měsíce. Trvá to asi tak minutu než se znovu postavím na nohy. Objevím se na písku přesněji v poušti. Terén tu velice dobře znám však tu plním mise 3 roky co  jsem se tu objevila. Je tu chladno, jak by asi každý čekal. Proběhnu branou Suny, ANBU  na mě kývne že je to v pořádku a proběhnu dál.
Běžím do jeho pracovny. Není tam, jdu do sídla klanu Sabaku, prohledám celé sídlo a také tam není pak mě napadne že by mohl být v kostele. Kostel se stal pro Gaaru to nejoblíbenější místo před 3.týdny. To je asi kvůli tomu že jsme si skoušeli svatbu a dnes tu měla svatbu Temari s Shikamarem. Políbím ho na tvář, chytnu ho za ruku a omlouvám se mu, že jsem přišla pozdě. On odpoví trochu smutně i vesele:" Tohle řekni Temari a Shikamarovi ale jsem rád že ti nic není, poslední dobou se cítím nějak divně jako by se něco mělo stát." svěřil se mi se svémi obavami. "A co by se mě nebo tobě měla stát když už...." a radši jsem nic neříkala. "Hmm... někdo je ve vesnici někdo zlý."
Ve vesnici vybouchla bomba. Gaara a já se tam ihned jdeme podívat. Útočí Akatsuki na Sunu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♫ Syntia ♫ ♫ Syntia ♫ | Web | 11. prosince 2010 v 15:47 | Reagovat

Trochu krátký a možná trochu useklý ale to je nejspíš účel . Docela dobrý ale je to moc krátký aby se to dalo přesně určit

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama