Chōten - Motýl nebes

17. listopadu 2010 v 19:36 | Ataliana Clare Destiny Month
Chō ten- Motýl zářící do temnoty

Klan Mudrce šesti cest

Klan který vytvořil sám Mudrc šesti cest. Pojistka klanu Senju a Uchiha, kdyby oba klany byli už skoro na konci své populace. Tento klan by měl navrátit všechny potomky klanu Senju a Uchiha. Vlastnost který dal mudrc šesti cest tomuto klanu je ten že můžou všechno oživit  a naopak usmrtit. Dokáží silou pouhé mysli zvedat věci a sami sebou hýbat. Pouhým pomyšlením mysli mohli vytvořit jakékoli ninjutsu a genjutsu. Jediný problém měli s taijutsu ten se museli všichni od začátku učit. Žili v nebesích nad všemi zeměmi a sledovali jen klan Senju aUchiha. Byl to pro ně šok co radní vymysleli proti Uchihům ale taky každý den při válce viděli umřít aspoň jednoho Senju. Pro klan Chōten to bylo bolestivé období. Uzamkli své srdce aby oni sami nevymřeli. Podařilo se jim přežít pro ně tak bolestivé období. Teď když zbývá zhruba 3 známý uchihové někteří jsou stálé na výpravách někteří se schovali, Senju které má taky jen 3 známé potomky Senju musí klan Chō ten sletět zpět na květinu světa a pomoct jí vyrůst v překrásnou květinu jak jim nakázal Mudrc šesti cest.
r
Sasuke 1.známý přeživší člen rodu Uchiha je u Orochiimara a Chotenové jdou poprvé za ním.
Sakuke se opíral o strom, právě teď ukončil vysilující tréning s Orochimarem a Kabutem. Kabuto spolu se Saninem odešli do úkratů na oběd ale Sasuke stále seděl opřený o strom pozorovajíc oblohu a přemýšlel nad svým životem. Náhle ale nad ním se začal výřit vzduch. Sasuke si myslel že to je jen přiblblá zkouška Orochimara, ale mýlil se.
Nad ním se objevila velká přenádherná vzdušná loď. Ihned se postavil do bojové pozice ale nikdo na něj neútočil.
,,Co to ksakru má znamenat?" naštval se Sasuke když nikdo po 5 minutách nepřišel. Na lodi se otevřeli velké dveře a v nich stála malalá dívka s naštvaným výrazem ve tváři růžovými vlasy, žlutými oči a zelenými šaty které určitě nepatřily do této doby.
Katrin,,Půjdeš se mnou dobrovolně nebo nedobrovolně?" zeptala se znuděně jako kdyby to vůbec nechtěla dělat.
,,Neznám tě takže ne."řekl Sasuke.
,,Tak si tu sedneme a popovídáme ne?"řekla dívka a na zádech se jí vytvořila malá křidélka a sletěla dolů k Sasukemu a sedla si na kámen opodál.
,,Ty jsi snad upadla nebo ne? Já jsem to myslel tak že odtuď neodejdu mám se ještě hodně učit."
,,Ty myslíš ty slizské technikiy které proti mě nemají vůbec žádnou moc?"řekla a narovnala si sukni.
,,To si jako fakt myslíš?"
,,Kdybych si to nemyslela tak ti to neříkám Uchiho."
,,"Ty mě znáš?" zeptal se Sasuke a pořád byl ostražitý. Nejvíce ho zajímala ta loď. (viz obrázek nahoře.)
,,Neboj ta ti noc nemůže udělat." řekla s ironií v hlase.
,,Jsi si tím jistá?"
,,STOPROCENTNĚ" řekla jistým hlasem.
,,Dobře tak já si tě poslechnu." řekl Sasuke a sedl si na zem. Dívka  tohle nečekala ,protožeho znala už od svého narození. On byl ta prudká povaha která nechtěla nic slyšet ale budiš pomyslela si.
,,Takže abych začla jsem z klanu který vytvořil Mudrc šesti cest jmenuje se Chōten. Už od svého narození jsem tě pozorovala. Musela jsem se dívat na ty nechutný věci co jsi dělal nic proti ,ale bylo to ohavný ubližovat takhle potomka Senju. Kdybych ti řekla úplně popletla ani by sis nepamatoval pravidla tohodle světa. Jednoduše řečeno jsem tvůj Chōten, ten který ti pomůže s obnovením klanu a taky s urovnáním myšlenek které  máš v hlavě. Tak tedy půjdeš se mnou?"
,,Počkat ty mi tu nalháváš že jseš můj Chōten a že ten Chōten je klan který vytvořil Mudrc šesti cest a že mi chceš pomoct s obnovením klanu?" a představoval si ji a sebe jak spolu obnovují klan při tom pomyšlení jím, proběhl mráz po zádech.
,,Jemine ty si fakt kokot. Já jsem řekla že ti pomůžu ne že ho budu obnovovat společně s tebou sorry ale nejsi můj typ a taky mám kluka Teda. Tak jdeš? Ještě musíme za Itachim. Tam jsi snad chtěl celou dobu ne?"
,,Cože ty víš všechno?"
,,Jak už jsem řekla Sasuke... jsem tvůj Chōten...!" řekla ještě více znuděně a chytla Sasukeho za pas a společně s ním vyletěla na loď. On jako by ani nepostřehl že je na lodi a zapnul sharingan aby viděl vše kolem. ,,Dobrá věcička co máš v očích ale to tu můžou mít všichni tak ji můžeš vypnout stejnak tu vše uvidíš a teď musíš jít za Chōkage. Jdi prostě rovně, zavřu dveře." řekla a zavřela vrata. Sasuke se rozhlížel. Vše tu bylo v sytých barvách to co přesně nemusel barevný a veselý život. ,,Copak nelíbí to navrhl Mudrc šesti cest."
,,Já tyhle barvy nějak nemusím."
,,Takto pak jo ale pozdějc tě to přejde."
,,Si myslíš."řekl Sasuke a otevřel dveře....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama