Po třech letech utrpení

17. září 2010 v 18:45 | Ataliana Clare (Sabaku) Destiny Motnh
Uplynuli tři roky co musela Joi Raito (v překladu radost lehká), mít tvrdý tréning magie plus fyzický. Musela oputit všechny své přátele, rodinu a svého přítele který se jmenoval Raion Chairo ( v překladu hnědý lev) a teď měla čelem stát největšímu černému mágovi všech dob. Po celou dobu tréningu myslela na jeho slova: "Budu pořád na tebe myslet, i kdybys byla v nejtěší situaci. Stačí na mě pomyslet a  já ti pomůžu, ale pomatuj musí to být z hloubi duše. Jinak...milovat tě budu pořád." vždy když si na to vzpoměla musela potlačovat slzy. Šli už týden beze slova. Procházeli pouště, krajiny bez života bažiny, ale nikde neviděli ani živáčka jen ona a její učitelka. Podle Joi, byla její učitelka nejsilnější mág všech dob, ale její učitelka tvrdila jiné "Ty jsi ta která  zachrání tento svět, ty jsi k tomu ta pravá.. Je to na tobě vidět na první pohled jen hloupý by si toho nevšimnul." , ale i když jí tohle řekla vzhlížela k ní jako té nejlepší. Po chůzi, která trvala už od svítání se zastavily na spánek. "Tady se utáboříme na noc brzo ráno jdem dále." "Hai, sensei" a lehla si na trávu, kterou pro ní vytvořila její učitelka. Dala si pod hlavu svůj batoh a usla, protože opravdu byla ospalá.
Říká se, že člověku proběhne život před očima, když se blíží jeho konec, ale u Joi to bylo jiné. Ona se bála že nedokáže zachránit svět od démona co vyhlásil válku všem zemím Sadramalu. Bylo to už pomalu tři roky co si pro ní přišla Tin Liu její senseika, aby jí vše naučila, ale to předbíhám vezmu to pěkně popořadě.
Joi Raito se narodila 27.4.3062 v rodině která žila jako měšťani v městě Delt. Její rodina byla bohatá a tak si žila docela dobře. Vyšla základní školu, která trvala 7 let, ale během těch sedmi let se hodně stalo. Takže už zase od začátku. Joi Raito šla první den do školy a všimla si hezky vypadajícího chlapce. Jmenoval se Raion Chairo. Syn velice známého kouzelníka, ale on nestál o to aby se uči magii jako jeho otec. Každý den za ním chodili lidé a pořád od něj něco chtěli. On to otci řekl jasně: "Já nechci skončit jako ty. Ten který je každýmu jen pro pomoc a nemá čas na svého syna. Já vystuduji střední školu já nechci skončit jako ty!"řekl mu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Syntia Syntia | Web | 17. září 2010 v 19:15 | Reagovat

Tohle vypadá jako nový námět na povídku jinak sice krátké ale pěkné :-)

2 Kitsune Uzumaki Kitsune Uzumaki | Web | 22. září 2010 v 21:11 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama