Srpen 2010

Dragon's live 1

31. srpna 2010 v 19:51 | Ataliana Clare Destiny Month
War

DRAGON'S LIVE od Ataliany

Už odjakživa je zlo a dobro. Jsou ale i ti co se starájí o rovnováhu světa. Jsou to živly a dálší různé bytosti. Teď, ale bych vás ráda zavedla do dění  příběhu. Zlo zastupovalo peklo a dobro nebe jak asi může tipovat každý ale peklo i nebe měli své vůdce známé jako Ďábl a Bůh. Všichni si myslely že Satan a Všemohoucí žíjí ve svých králostvích to byla pravda ale jednou když byli oba dva ještě půberťáci tak měli spolu jednu opletku a narodily se jim dvojčata ale ne ledajaká do jejich vínku byli přidáni draci ti kteří zastupovali jejich osobnost. Když se narodily byli do nich datá vajíčka obou tvorů. Ti se postupem času vylíhla a obě dvě sestry nemohly být vedle sebe. Mimochodem ďábel nebo jinak satan je žena nevim proč ale je to tak. Každý rodič si vzal jednu z nich a víckrát se už neviděli.(Bůh a Ďábel) Akorát jejich dcery se mohli stýkat a od svých šesti let spolu chodí do stejné školy. Školy v lidském světě konkrétně ve škole v Tokiu. Obě byli stejně nadané stejně chytré akorát se jejich vlastnosti a vzhled už od malička lišil. Enjeru měla žluté vlasy a Akumě se každým dnem měnily. Nyní jim bylo patnáct a stále chodily do stejné školy. To obě otavovalo ale jejich rodiče to nebrali vůbec v úvahu a stále je posílaly do stejné školy. Teď asi půjdem do děje."Akumo pojď odpovědět na otázku devět." Akuma která unuděně koukala do stropu se dokonce zvedla a u toho si nekontrolovatelně zívla tak že ji následovala celá třída až na Enjeru která si malovala do sešitu dráčky. Akuma vzala křídu a neco tam naškrábala a odešla si sednout do lavice. Učitel zatím zkoumal co tam napsala. Akuma unuděně zase sedla do lavice a ležela hlavou na lavici. Pak se ozval hlas učitele :" Akumo mohla bys nám říct co jsi to napsala?"Bůh ani Ďábel se nedá vědecky vysvětlit protože nemají fyzickou hodnotu, ale já vím že existují tečka." řekla a vzala si tužku a okosávala jí gumu."Dobře tu první větu si dobře řekla ale nechme ještě někoho odpovědět. Třeba bude mít jiny názor. Tak třeba Enjera." Když toto řekl učitel tak Akuma vyprskla smíchy. "Je tady něco směšného slečno Akumo Kantori?" Ne teď ne ale až vám Enjera - san odpoví." Tak tohle tedy nechápu, ale zeptámsejí. Enjero co mi odpovíš?" Enjer odložila tužku a podívala se učitelovi zpříma do očí a řekla:"Zastávám stejný názor ja Akuma. Bůh ani Ďábel se nedá vědecky vysvětlit protože nemají fyzickou hodnotu, ale já vím že existují tečka."


V Příštím díle se dozvíte jak na tohle reagoval učitel a celá třída a dokonce i ředitel školy. :D tak si to nenechte ujít :D

Vampire Knight Díl 2.

27. srpna 2010 v 20:16 | Ataliana Clare Destiny Month

Kawai

27. srpna 2010 v 20:07 | Ataliana |  Obrázky
Gaara
Kamarádi v plenkách :)
Shugo Chara
White dragon
Oba dva
hj,,,,,,,,h
OBRÁZKY CO SE OBJEVÍ V POVÍDKÁCH :O)

Diplomek pro naše SB Syntiu

16. srpna 2010 v 19:45 | Kushina Uzumaki Namikaze |  Diplomy
Toto je diplomek pro naše druhé SB Syntiu doufám že se ti bude líbít.
S pozdravem Kushina Uzumaki Namikaze a Ataliana Clare Destiny Month :-)

Diplomek pro naše SB Syntiu

Diplomek pro naše SB Mizore-chan

12. srpna 2010 v 12:36 | Kushina Uzumaki Namikaze |  Diplomy
Doufám, že se ti bude líbit Mizore-chan!!! Je to můj v pořadí druhý diplom tak mě neuškrťte!! :-)))

Diplomek pro naše SB Mizore-chan


Diplomek pro Atali

11. srpna 2010 v 18:08 | Kushina Uzumaki Namikaze
Diplomek pro Atali O.o

Diplomk pro Kushinu

11. srpna 2010 v 17:59 | Ataliana Clare Destiny Month |  Diplomy
Pro moji nej kamošku už od dětství a prostě jsi super tak tady máš svého Itachiho se Sasíkem:D:D

Diplom pro spoluadminku Kushinu
doufám že se líbí obrázek podle mě je to kawai!!!!!

Diplomek

11. srpna 2010 v 12:39 | Ataliana |  Diplomy
Tady má diplom Syntia za to že nám udělala diplom.
Doufám že se bude líbit!!
Diplom pro Syntiu

Povídky na přání.

11. srpna 2010 v 12:29 | Ataliana
Tady můžete psát jestli chcete povídku na přání a co tam chcete v té povídce já ji vymyslim a vy pak napíšete co si o tom myslíte.
Jedna za týden :) víc stíhat nebudu:D
Tak pište já jsem plná napadů....

P.S. většinou to budou jednorzovky spíš určitě...

Připravuje se ...

11. srpna 2010 v 12:27 | Ataliana
Připravuje se nová povídka na motiv draků bude se jmenovat Dragon's live a povídám že to ude stát za to mám mrtě dobrej nápad tak se nechte překvapit!!!!
War
tak tady máte obrázek abyste mi věřili. Postahovala jsem nekolik obrázků a bude tam více draků než tito dva :D

Pro ty kterým kluci ztěžují život....

10. srpna 2010 v 22:33 | Ataliana Clare Destiny Month
Jak už to jen vystihuje nadpis...
Brečí :(

Vampire knight Vládci živlů I.

1. srpna 2010 v 10:58 | Ataliana Clare Destiny Month

VampireKnightVládci Živlů
Kapitola 1.Oheň (katon) a Voda (Suiton)
Neuběhl ani rok kdy Yuuki a Kaname odešli spolu s Hanabusou, Rukou a Akatsukim z akademie. Odstěhovali se do sídla Kuranů. Za ten rok se hodně stalo. Yuuki se vdala za Kanameho, protože už byli zasnoubení. Svatba se konala na akademii Cross.No a co dodat byla to velkolepá svatba. Dostavil se tam i Zero i přesto že tam byla většina hostů upíři, ale bylo to také kvůli tomu že měli svatbu dva čistokrevní upíři a on tam měl dělat dozor jakož lovec. Na svatbě byl i Ichijou byl nalezen Shikim a Rimou. Byl sice v kritickém stavu ale zotavil se. Noční třída dál existovala i když už Kaname nebyl jejím vedoucím ubytoven. Místo něho se jim stal Ichijo. Prefektů už nebylo potřeba všichni co přišli na akademii tak mu přísahali že se jich ani nedotknou akorát ředitel dohlížel na jejich přestup z Měsíční ubytovny na akademii. Všichni ho respektovali ,protože věděli že je legendární lovec upírů. Zero se stal opravdovým lovcem upírů, ale na Yuuki od svatby nenarazil. Ruka zatím poznala city, které k Akatsuki chová.
Náš další příběh začíná jednoho pozdního zasněženého dne na tržišti v Okinawě. Ruka, Akatsuki, Hanabusa, Yuuki a Kaname byli na tržišti nakoupit potraviny k jídlu, protože poslední dobou měl Hanabusa žravou a tak většina domácích výdajů šla na jídlo. Zrovna byli u stánku s nudlemi. " Prosila bych ještě tyto nudle." řekla Yuuki "Yuuki-sama ty budeš dělat Shio Ramen?"ptal se Hanabusa a už zase myslel na jídlo. "No Shio Ramen si dám jen s Kanamem-senpai..." Cože?" a už měl otevřenou pusu tak že mu byly vidět tesáky. "Ty? Ty si dáš tabletky."a hodila je po něm. Všichni kromě Kanameho chytli totální výtlem. "Paní Yuuki tady máte ty nudle."Ano tady máte." a podala mu peníze. Zatím se Kaname rozhlížel po tržišti jako by někoho hledal. "Kaname-senpai co se děje?" Yuuki ty jsi to necítila? Mě to bylo strašně povědomé." Co bych měla cítit?" Zavři oči a koncentruj se uvidíš je. Hledej." Yuuki zavřela oči a soustředila se. "Co to Yuuki-sama dělá?" zajímal se Hanabusa . "Ticho soustředí se!"odpověděl mu Kaname "Ale..."chtěl namítnout něco ,ale Akatsuki ho zastavil. "Neslyšel jsi máš být potichu."Jo" odpověděl chabě Hanabusa.
Yuuki zatím byla hodně koncentrovaná a cítila každý pach krve. Cítila pach upírů, lidí, lovců a …. pak rychle otevřela oči a měla je vyděšené. "Viděla jsi to Yuuki?"Ano viděla jsem velice silné postavy silnější než ,my všichni dohromady a červenou a modrou barvu. .." Přesně..." a také že byli čistokrevní upíři."... ano to jsem taky cítil."řekl Kaname "Mohl by mi někdo konečně říct co se tady děje?" rozčiloval se Hanabusa ,ale pak se ihned zarazil. Akatsuki sebou trhl. "Přesně tohle."odpověděl mu Kaname a zase rozhlížel po tržišti. "Nejlepší asi bude když ihned půjdeme zpět do sídla." Ano" souhlasili a všichni se vydali zpět do sídla.
V PARKU PŘED SÍDLEM KURANŮ
"Kaname-senpai proč mám pocit, že ti upíři jdou za námi?"ptala se Yuuki "Protože jdou za námi. Všichni poslouchejte za pět metrů se všichni otočíme a buďte všichni ve střehu." řekl Kaname , ale osoby za nimi to vyřešili za ně. Seskočili ze stromů a čekali na to až se otočí. Pak se tedy po pěti metrech otočili. Všichni se lekly. "Kdo jste?" zeptal se Hanabusa a ihned byl připravený je ihned chránit a bylo vidět jak se kolem jeho ruky ochlazoval vzduch. "Dovol nám než zaútočíš abychom jsme se vám představili."řekl muž, který měl hnědé krátké vlasy, hnědé oči a na sobě měl modrý kabát a černé kalhoty a na ruce se mu vyjímal diamantový prsten. "Já se jmenuji Suiton Yori."řekl prostě " A já se jmenuji Katon Yori." řekla sladce dívka stará asi jako Yuuki s dlouhými vínově-červenými vlasy a hnědými oči. Na sobě měla rudý kabát a červenou sukni dlouhou až ke kolenům s černými nákolenkami a na ruce se jí také lesk diamantový prsten a na zádech se jí vyjímal nezničitelný dlouhý meč, který měl na čepeli napsáno: "Oheň, ochraňuje svého pána." Po chvíli ticha promluvila Katon. "Ahoj Kaname-san!"řekla ta dívka a rozešla se k němu. "Ke Kanamemu-sama se ani nepřiblížíš." řekl Hanabusa a už se mu v ruce tvořil led. "Milá.."ano?"... když s ním budeš chtít pomoct tak jen řekni." a prohlížel si nehty. "To je dobrý on to určitě pochopí až prozří."Jak chceš já jen aby nedělal problémy víš že jsme tu abychom chránili krále." Ano vím, ale to nemůžu ani pozdravit našeho bratrance?" Můžeš, ale musíš vzít v úvahu, že tě ani nemusí poznat. Rido udělal špatně vzkříšení, musíme pak až dorazí Raiton, Doton a Fuuton udělat vzkříšení pěti živlů, ale to víš. Podle mě mu zůstaly nějaké vzpomínky jak byl první král, ale osoby si bude pamatovat těžko ,proto také musíme udělat vzkříšení pěti živlů."Vím." právě se blížila k Hanabusovi a ten proti ní použil led , ale co nečekal bylo to že se kolem ní utvořili plameny a ochránil ji před nebezpečím. Nejdivnější, ale bylo to že jí zrudly vlasy. "Musel jsi to udělat víš jak dlouho jsem nepoužívala oheň abych je neměla rudé?" vytýkala mu . "Jak jsi to udělala?"ptal se Hanabusa "Ty jsi to nepochopil? Proti mně nemůžeš použít nic jedině jestli by jsi byl čistokrevný a jak vím ty jsi potomek z rodiny Aidou, že? Poznala jsem to podle pachu tvé krve usuzuji že jsi částečným potomkem z rodiny Yori stejně jak tvůj přítel Akatsuki že? Potomek z rodiny Kain tvůj oheň pěkně silný, ale neměj strach i když máš oheň tak bude poslouchat mě. A ty jsi... Ruka že? Tvoje oči dokáží pěkně rozkazovat a tví čistokrevní předci byli Abe že, Suitone nebo se mýlím?"Ne máš pravdu rod Abe byl myslím u rozvětky."odpověděl jí . Zrovna Katon prošla kolem těch tří co byli jejími znalostmi zaskočeni. Zbývala už jen Yuuki, která jí bránila se setkáním s Kanamem. Kaname se držel za hlavu zmítal se v bolestech, ale i přesto stál. Vyjasňovala se mu jeho minulost.
VZPOMÍNKY
NA PÍSKOVIŠTI
Bylo mu asi 4 roky. Seděl s 7 dětmi na pískovišti a zrovna se hádal s holčičkou s rudými vlasy. "Proč mi to vždy zapálíš jsi prostě hrozná!" A ty taky pořád mi bouráš lopatkami mé umělecké výtvory prostě jsi nemožnej nech mě napokoji!" Já nemůžu uvěřit že tohle je moje sestřenka!" řekl Kaname a odfrkl si. Otočili se k sobě zády. "Víš koho by sis měla vzít pořádnou hasičskou cisternu. Ha ha ha."smál se " a víš koho ty? Ty by jsi si měl vzít zemskou gravitaci. Ha ha ha" smála se zase ona je mu. "Jsi škaredá to co jsi mi řekla je hnusný."a už natahoval "Ale to o jsi řekl ty to taky." a už brečela. Pak oba najednou vstali a objímali se a u toho brečeli. "Promiň...fňuk... já to tak nemyslel jsem rád že jsi moje sestřenka."Já jsem taky ráda že jsi můj bratránek a tak jsem to tak nemyslela." uááá a zase brečeli dál. Pak přišel pravý upír Yori. "Co si zase udělali?"Nadávali , omluvili a brečeli"řekli všichni najednou. "Aha tak to jo."řekl a zase odešel. "Hele lidi co kdybychom vytvořili společný hrad a každý by tam dal něco ze sebe?" dostala nápad Doton. "Tak jo." a všichni se dali do práce.
BITVA MEZI UPÍRY A VLKODLAKY
"Katon pozor"Kde? au."křičela. Vlkodlak propíchl jí srdce"né"křičel zase Kaname. Kaname nabral totální rychlost a všechny vlkodlaky v okolí 500 metrů zabil pak se ihned vrátil ke Katon. "Katon prosím neumírej.!!!" "Kaname-san prosím postarej se o mé bratry a sestry kuck kuck"a vykašlala krev "Ne to já tady dnes umřu řekni mé sestře ať si vezme korunu. Je na o připravená vést lid. A ty mě teď kompletně pozřeš.!!!"Kaname to já nemůžu. Kuck kuck"Ale můžeš ty jsi teď jediná kdo ovládá oheň místo mě nějaká přitažlivost a víš že se rodíte jen jednou za 10 000 let dělej pozři mě, nebo bude lid ohrožen!!!!" řekl a nastavil jí šíji . "Kaname -san já ..."Dělej!!!"okřikl ji a vzal jí hlavu a čekal kdy ho kousne. Pak ho kousla. Brečela. "Katon nebreč já tohle chci udělat auu prosím ochraňuj Jori a au a vezmi si za muže Suitona on je tvůj vyvolený. Zbohem..."řekl naposled a vydechl naposled. "Tak přeci jen hasičská cisterna, Kaname proč jsi mě přinutil...." brečela Katon.
SOUČASTNOST
Yuuki stála před Kanamem s roztaženými rukami aby ho chránila. Pak se, ale otočila a co neviděla Kaname brečel. "Yuuki.."pak náhle promluvil "... prosím uhni mi chci se setkat se sestřenkou."A...no"řekla a uhnula se mu. "Katon!" křičel a u toho brečel. Suiton chabě prohodil:"Že by si vzpomněl aspoň na ni?"Utíkal k ní. Katon zase k němu a také brečela. "Kaname-san!!!" Pak nějakou neznámou rychlostí byli u sebe. Najednou se objímali. Kaname objevil své staré vzpomínky na svoji sestřenku. Vzpomenul si na to jaký byl předtím. Jak dováděl se svojí sestřenkou a na to co pro ní udělal. Obětoval se. "Kaname-san už si mě pamatuješ?" Ano sestřenko takže to obětování zabralo. To jsem rád."a ještě víc ji obejmul. "Ano zabralo to, ale musím ti ještě něco říct. Něco o tvé sestře." řekla a posmutněla. "Co? Jak se jí vede?" zajímal se. Najednou se za ním objevil Suiton. Ostatní si všimli že se mu na kabátě vyjímá vodní modrá kapka. "Oni vlkodlaci … řekli že …. jestli ona půjde k nim... a stane se jejich královnou.... tak nechají upíry napokoji... a ona jako královna...jednou v noci... i když jsme jí říkali že tu válku vyhrajeme tak... ona ….stejně šla... tvrdila že by se prolilo spoustu krve upírů... ten den jsme ji viděli naposled."Jo...ri proč?" a vše kolem něj praskalo, zvedalo a kameny se vznášely ve vzduchu, vše se tříštilo. Teď přišel na scénu i Suiton. Objal ho zezadu a Katon ze předu. Vytvořila se kolem něj bariéra. Z půlky byla vodní a z druhé ohňová. "Nééé. Jori proč?!"křičel a jeho moc se rapidně zvětšila přestoupila bariéru. Katon a Suiton zrušily bariéru a teď spíš se zajímali o to jak ochránit ty čtyři. Stouply si před ně a vytvořili bariéru. "Nechoďte přes bariéru mohlo by se vám něco stát " varovala je Katon, ale Yuuki jako by ji neposlouchala vykročila ke Kanamemu. "Ty jsi mě neposlouchala? Jeho moc se rapidně zvětšila. Může tě i zabít.!!!"křičela na ní Katon, ale Yuuki ji neposlouchala přešla přes barieru. "Mě neublíží věřím v něj." a přešla bariéru. "Yuuki Kuran -sama! Nechoďte!" volal Hanabusa a rozběhl se k ní ale Akatsuki ho chytl za rukáv kabátu a řekl:" Ona ví co dělá podívej se." a pokynul mu hlavou. Yuuki tvořila s nataženými rukama bariéru, která ji měla krýt před úlomky které ve vzduchu létali nadsvětelnou rychlostí. Blížila se k němu čím dál blíž, když už byla 3 metry od něj tak se kousla do ruky a tekla jí z ní krev. Blížila se k němu čím dál víc kameny se dostávali do stále větší rychlosti a útočily na ní. Kolem ní se utvořila odpudivá bariéra. Kameny se o ní zastavovali a padaly na zem. Pak se k němu přeci jen dostala. Objala ho zepředu dala mu nakousnutou ruku k ústům tak že mu do pusy kápla kapička krve. "Kaname- senpai já jsem s tebou. Budu tě bránit i před tebou samým. O tvé minulosti nic nevím ale pamatuj co jsme si slíbili když jsme se vzali. Na a teď se napij mé krve." a dala mu ruku do úst. Kaname se napil její krve. "Yuuki promiň že ti přidělávám starosti. Já jen … omlouvám se za vše co jsem ti způsobil. Yuuki..." dořekl a omdlel. "Tak a teď by jsme měli jít do sídla je tady cítit krev královny přiláká to upíry. "Suitone vezmeš prosím Kanameho - san do sídla. Teď nemá sílu na to aby šel po svých a tipuji že omdlel."Když si to přeješ má milá." a vykročil k němu. První byl u něj, ale Hanabusa. "Kanameho - sama vezmu já nedovolím aby ho brali do náručí cizí lidé, které ani neznám." řekl Hanabusa a vzal ho náručí a kráčel spolu s Akatsukim a Rukou do sídla. "Děkuji Aidou-senpai." poděkovala mu Yuuki a začala brečet. "Yuuki-sama můj bratránek bude v pořádku jen si vzpomíná na svoji minulost, ale to vy znáte ne?" řekla Katon "Jak to víte?" ptala se Yuuki a kráčela spolu s nimi k sídlu. "My ochraňujeme naše krále a královny i kdyby si to nepřáli. Víme o nich na každém každém kroku. Zakročujeme jen v nejvyšší nouzi. V tu chvíli kdy si oni samotní nemůžou ochránit." vysvětlil jí Suiton. "Když tedy zakročujete v nejvyšší nouzi tak se něco muselo stát ne?" ptala se Yuuki. "Bohužel. Ano stalo se něco strašného." Aha, ale kdo vůbec jste? Vím že jste čistokrevní a velice silní, ale o rodu Yori jsem nikdy neslyšela." Taky že jste vůbec nikdy neměla my jsme takoví upíři v utajení jednoduše řečeno ochrana králů."Ale..." Prosím Yuuki-sama jste pomalu moje sestřenka sice vzdálená a jak vím jste s Kanamem svoji tak jste královna a nepřísluší se mluvit o těchto věcech venku. Celou pravdu Vám řekneme v sídlu Kuranů a Yori. Kaname-san už bude vnímat, ale jak na tom bude psychicky to tedy nevím, ale měla byste být teď prosím pořád u něj. On svoji sestru miloval. Tehdy pro něj byla vším, protože naši rodiče jak to říct zmizely z povrchu zemského. My jsme první generace upírů a proto z nás cítíte tolik síly. Předali jsme ji jenom svým dětem tak proto jsme tak silní. A vy jste svoje kořeny sil objevila před chvílí. Rod Kuranů má především zaměřen na psychický způsob sil. Vy jste věděla že se vám nic nestane. Cítila jste to a teď vaše síla bude každým dnem stále větší. Radím Vám aby jste ji rychle ovládla nebo ona ovládne Vás. Je to smutné, ale tak to je my jsme se ji musely naučit ovládat do našich 5 let to je u člověka asi jako batole, ale někdy se nám vymkla kontrole. U mě to je když se mi vymkne kontrole v mých letech tak dokáži zapálit nevědomě i celé Tokio a nikdo ty plameny neuhasí budou hořet tak dlouho dokud je nebudu znovu ovládat. Když jsme byli malí tak jsem Kanamemu nevědomě zapalovala jeho papírové dráčky. Na ty dny nikdy nezapomenu." řekla Katon a upadla jí slza. "To myslíš jak jste vždy na sebe nadávali, pak jste začali bulet ,omlouvat se, objímat a nakonec přišel otec co se děje?" Ano. A proč ty královně neřekneš Yuuki-sama co se stane když se ti doopravdy a pořádně vymkne kontrole tvoje síla?" Zatopím celou Zemi."řekl prostě jako by mu to nevadilo. "Cože?" Neboj Suitonovi se nikdy nevymkla jeho síla kontrole a proto mu jeho síla roste dvakrát rychleji než nám ostatním. Zato já hi hi znáš ten požár v Londýně?" Ano" No to jsem způsobila já trochu jsem se napila saké. No a hořelo to tam den než jsem se dostala z opice." Trochu přehnané né?" ale vůbec. "Zkus tento plamen nějakým způsobem a ne vodou uhasit."řekla a ukázala jí na oheň který byl před ní." Tak třeba ..." Použij tu sílu kterou teď získala." Yuuki se soustředila a nechala zmizet všechen vzduch kolem toho plamínku. Plamen tam nebyl. "Yuuki -sama prosím vydržte prosím ještě chvilku. Jednoduše když tu svoji sílu použijete ze srdce tak bude nezničitelný." a plamen tam byl. Zářil více než před tím. "Ale u Vás to teď nebude fungovat teprve se u Vás ta síla vyvíjí..." Debata se vedla i u těch ve předu. "Jsou to upíři nebo ne? Kdo to je že vědí o našich schopnostech. Ta ženská jak si říkala...Katon prý čistokrevná není z ní nic cítit. Bratranec a Kaname? Jestli je to tak tak je čistokrevná, ale proč z ní nic necítíme?" shrnul průběh situace Hanabusa. "V každém případě nemáme proti nim šanci. Yuuki Kuran sama se s nimi baví a vypadá to že jim věří. Teď by jsme měli poslouchat Yuuki Kuran sama když je Kaname sama v bezvědomí." řekl Akatsuki. "Ano budeme ji poslouchat."souhlasila Ruka. "Hanabuso kde máš klíče od domu?" ptal se Akatsuki "V zadní kapse u kalhot."A sakra" Akatsuki!" No jo pořád!"řekl Akatsuki a hrabal se mu v kapse u kalhot. Pak je vytáhl a otevřel vchodové dveře. Vešli...

Pokračování příště......


Měsíční svit

1. srpna 2010 v 10:56 | Ataliana Clare Destiny Month |  Měsíční svit
Nevím jak se vám to bude líbit. Ten začátek je ze snu tak nevím no. S dálšíma dvěma zakladatelkami jsme se dohodly že napíšeme příběh o sobě. Ale já plánuji napsat na mě kapitolovku. Zak tedy: