1.Kapitolka

25. července 2010 v 16:11 | Kushina Uzumaki Namikaze |  Láska a Nenávist
Tak a máte tady první kapitolku. Doufám, že se vám bude líbit!!!!!

Jednoho slunečného dne se Kushina procházela po Konoze a přemýšlela, a tak si nevšimla, že přední jde také zamyšlená osoba. "Kterej debil."řekla Kushina. Ten dotičný ji podal ruku. Kushina ruku přijala. "Děkuju." řekla Kushina, oprášila se a rozešla se k pomníku ZVB. Ten tajemný šel za ní, ale byl skryt větvěmi stromů, takže si ho Kushina nemohla všimnout. Když došla k pomníku ZVB tak padla na kolena a rozbrečela se. Na pomníku totiž byli jména jejich rodičů Minata Namikaze a Kushiny Uzumaki.

Nenáviděla sebe a všechny, kteří ji milovali a nebo měli rádi. V hlavě se ji začali ozývat hlasy, které ji říkali: "Zabila jsi je. Jsi monstrum. Zabíjíš." Kushina se držela za hlavu a ten tajemný skočil za ní a přitáhl si ji do náruče. Snažil se ji uklidnit, ale moc mu to nešlo, ale po chvíli se mu to nakonec povedlo. "Kdo jsi?"zeptala se toho tajemného Kushina. "Itachi Uchiha."odpověděl. "Cože?" "Miluju tě."řekl Itachi s malým úsměvem, políbil ji na rty a zmizel. Kushina zírala na místo kde předchvílí stál několikanásobný vrah a člen Akatsuki v jednom. "Miliju tě."ozývalo se Kushině neustále v hlavě. Nemohla se soustředit na nic jiného. Nakonec vstala a odcházela do vesnice, ale cestou potkala tu největší krávu a děvku Sakuru Haruno. "Hele Namikaze se řítí a už zase s někym m***** a....."nedořekla protože dostala dělovku do obličeje a odletěla někam do neznáma. Kakashi, který to všechno pozoroval koukal jak pako na Kushinu. A Sasuke? Ten se jenom nekontrovatelně tlemil. Kushina se jenom usmála a sedla si na větev jednoho ze stromů a přemýšlela. Nakonec se ji Kakashi zeptal: "Proč si ji vlepila?" "Štvala mě a navíc měla blbý kecy."odpověděla Kushina. Po pár minutách se konečně dostavila i Sakura a oni tak mohli konečně vyrazit. Ale to by nemohla přijít Shizune s tim, že Kushina na misi nejde. Kakashi pokýval hlavou, že rozumí a spolu se zbytkem týmu vyběhl s Konohy.

"Proč na tu misi nejdu?"zeptala se po chvíli Kushina. "Má jsem přijít delegace s Písečné a ty jako velitelka Anbu jednotek Konohy a poslední potomek klanu Namikaze tady musíš zůstat." "Aha." "Ale teď musíme ještě k Tsunade-sama a ta ti řekne podrobnosti." Kushina pokývala hlavou jakože rozumí a vydala se Shizune ke Kage budově. Shizune zaklepala na dveře Kage kanclu. Po chvíli se ozvalo: "Dále." A ty dvě vstoupily. "Ahoj Kushino. Shizune ti už asi řekla, že jsem má přijít delgace s Písečné kvůli obnovení Mírové smlouvy." Kushina řekla: "Ano to už vím." " V té delegaci budou Sabaku no Gaara, Sabaku no Temari, Sabaku no Kankuro a Ataliana Clare Destiny Month. A ráda bych tě poprosila jestli by jsi je mohla u sebe ubytovat?" "S tím nemám žádný problém Hokage-sama." "Dobře. A abych nezapomněla měli přijí dneska okolo páté tak je očekávej." Kushina pokývala hlavou, že rozumí a odešla s kanceláře.

Jen co vyšla s Kage budovy tak se vydala do lesa. Zase ji, ale někdo sledoval tak jen zavrčela: "Itachi to už není vtipný." "Nemáž být na misi?" "Ne." "Jak to?" "Přijde delegace s Písečný a já jsem tady musela zůstat, protože jsem velitelka Anbu jednotek Konohy a poslední potomek klanu Namikaze. Tak nějak mi to řekla Shizune s Tsunade." "To je jako všechno?" "Ne není budu muset podepsat nějakej dokument kvůli obnovení Mírové smlouvy mezi Konohou a Sunou." "Aha. Teď už to chápu."řekl Itachi a usmál se na Kushinu. "Myslel jsi vážně to co jsi mi řekl ráno?" "Jo myslel. Proč?" "Já jen, že tě taky miluju." "Cože? Si ze mě děláš srandu, že jo?" "Ne nedělám. Je to pravda." Jen co to dořekla tak už ji Itachi líbal. "V tom případě tady zůstávám." "Zavřou tě." "Nezavřou. Tak se o mě tak neboj." "Ale..."nestihla to doříct protože ji Itachi přerušil: "Žádný "ale" zůstanu tady s tebou. Na tom nic nezměníš. Mě totiž jen tak někdo nepřemluví." "Tak dobře, ale mám jednu podmínku." "Jakou?" "Budeš bydlet u mě." "Souhlasím."řekl Itachi a už táhnul Kushinu k ní domů. Za chvíli stáli před bránou do rezidence klanu Namikaze. Itachi tu byl pečenej vařenej, když byla Kushina malá, ale poslední dobou sem chodil pozorovat Kushinu. Kushina otevřela a vešla s Itachim dovnitř. V tu chvíli ji Itachi natlačil na zeď a začal ji líbat. Po chvíli se přesunuli ke Kushině do pokoje, kde se děli věci +18(Zbytek si domyslete. Nějak se mi to nehce opisovat.=D)

Když se Itachi probudil tak se podíval vedle sebe, ale Kushinu tam neviděl. Po chvíli, ale vyšla v županu s koupelny a zeptala se: "Hledal jsi mě?" "Jo. Hledal." Kushina se usmála a začala se oblékat. Itachi se ji zeptal: "Ty někam jdeš?" "Jo za čtvrt hodiny tady má být delegace s Písečné." "Aha. Kushino já vím, že je to asi blbej nápad, ale mohl bych jít s tebou?" "S tímhle jsem počítala proto jsem si vzala jednu uniformu Anbu speciálně pro tebe." "Díky."řekl Itachi a políbil. Za chvíli už na sobě měl uniformu a společně vyšli do toho mumraje co byl venku. Oba dva si to mířili k hlavní bráně. Jenom co došli k bráně tak bránou prošla delegace s Písečné. "Ahoj Kushino."ozvalo se od členů delegace. "Ahoj."ozvalo se od Kushiny. "Vidím, že máš u sebe Anbu. Děje se něco?" "Ne to je jenom kdyby se tady objevil někdo od Orochimara a nebo od Akatsuki." "Aha." "Zajdeme za Tsunade-sama. Ne?" "Dobře."odpověděli a následovali Kushinu a toho Anbu ke Kage budově. Po chvíli se dostali až ke dveřím ke Kage kanclu a tak Kushina zaklepala. Pochvíli se ozvalo: "Dále." a tak všichni vstoupili dovnitř. "Dobrý den Hokage-sama."pozdravili delegáti z Písečné. Kushina jenom poklývala hlavou na pozdrav. "Potřebuji, aby jste mi podepsali upravenou Mírovou smlouvu mezi Vesnicí ukrytou v Písku a Vesnicí ukrytou v Listí. Ale budeme mi stačit podpis Kazekageho s jeho družkou, ale nesmí tu chybět podpis vůdců nejsilnějších klanů ve Vesnici ukryté v Listí, ale jelikož vůdce klanu Uchiha ještě nebyl jmenován. Tak bude stačit podpis vůdkyně klanu Namikaze." Atali s Gaarou si to ani nepřečetli a okamžitě to oba podepsali. Pak podali lejstro Kushině a opustili kancelář Hokage. Kushina lejstro nakonci ledabyle podepsala a podala ho tomu Anbu , který stál za ní a pohybem hlavi ho vyzvala aby to podepsal. Nakonec podala ten papír Tsunade a už chtěla odejít. Ale Tsunade ji zarazila otázkou, která byla směřováná na toho tajemného Anbu. Ten si sundal masku, sklonil se ke Kushině tak, aby ji mohl políbit a zase si nasadil masku. Teď už s Kushinou doopravdy opustili kancl Hokage. Když došli přd budovu Hokage tak se jí Gaara zeptal: "Kde budeme bydlet?" "U mě"odpověděla Kushina a rozešla se k rezidenci klanu Namikaze. "Vaše pokoje jsou ve třetim patře." Pokývali hlavami a šli se kouknout jak to tam vypadá. Po chvíli všichni se šli dolů ke Kushině a tomu Anbu. "Máš hodně dobrej vkus Kushino." Kushina se usmála. "Kushino." "Ano?" "Dala bys nám prosím klíče chceme se jít podívat po Konoze, nevíme kdy se vrátíme a nechceme tě potom budit." "Dobře tady jsou." "Tak zatím ahoj."

Jen co odešli tak si Itachi sundal masku a políbil ji. "Vidělas jak se tvářila Tsunade jen co mě uviděla?" "Jo." "Kushino. Já budu muset dneska odejít k Akatsuki a nevím kdy se vrátím." "Nemohla bych jít s tebou?" zeptala se Kushina s prosbou v hlase. "Ještě ne." "Tak dobře." "Ale ještě tu s tebou chvíli zůstanu." Kushina se usmála a vrhla se mu kolem krku. "Prr, prr mladá. Copak ti to nestačilo?" "Ne."řekla Kushina a táhla ho do ložnice, kde se děli věci od 18 a vice. Po svém řádění se šel Itachi vykoupat, když se vrátil do ložnice tak na posteli našel své vyprané a voňavé oblečení. Hledal Kushinu našel ji sedět na okně v obýváku. Asi byla tak zažraná do dění venku, že si nevšimla Itachiho. Ten se jen usmál a objal ji okolo pasu. Kushina se zeptala: "Opravdu už musiš jít?" "Kushino rád bych s tebou zůstal,ale Pein by vyváděl." "Tak jo, ale jestli se do týdne nedostavíš do Konohy tak se půjdu přidat k Akatsuki."Itachi nechtěl, aby se Kushina přidala k Akatsuki . Ale i přesto všechno na to kývnul. Ale ještě než odešel tak pohrabal v kapse u pláště, který nosili všichni členové Akatsuki. Z kapsy vyndal krabičku. Kleknul si před Kushinu a zeptal se jí: "Vezmeš si mě?" "Ano."odpověděla Kushina a skočila Itachimu okolo krku. "Miluju tě."řekl Itachi a zmizel v plamenech jeho přemisťovací techniky. "Ach jo."zašeptala Kushina do ticha domu.

O pět dní později se vrátil tým 7 z mise a když se dostali před dveře kanclu Tsunade a slyšeli řev, a tak Kakashi zaklepal. "Dále."ozvalo se
z kanceláře Hokage. Tak vstopili dovnitř a řekli: "Dobrý den Hokage-sama. Ahoj Kushino." Kushina s Tsunade jenom pokývali hlavami na pozdrav. "Mise byla splněna. Nikdo nebyl zabit ani zraněn." "Dobře. Dejte mi hlášení. A můžete všichni čtyři odejít." "Proč si měla zůstat v Konoze, Kushino?" "Vy to nevíte?" "Ne." "Do Konohy přišla delegace s Písečné a já tady jako poslední potomek klanu Namikaze musela zůstat. Abych podepsala upravenou Mírovou smlouvu mezi Konohou a Sunou." "Aha." Ti čtyři odešli k sobě domů. Ale Sasukemu, Sakuře a Kakashimu vrtal v hlavě ten řev. O dva dny později si Kushina balila věci a za chvíli už vyrážela k východní bráně, která byla nejmíň hlídaná. Utíkala směr Kamenná. Běžela nadsvětelnou rychlostí takže do Kamenný dorazila už druhý den. To byl výkon, protože normální cesta do Kamenný trvá pět dní, a tak se není čemu divit, že byla strašně unavená a tak si zdřímla. Probudila se o šest hodin později. Protáhla se a vstala. Za chvíli už zase běžela. Za hodinu už stála před jeskynní zločinecké organizace Akatsuki.

Vstoupila dovnitř a začala se proplétat bludištěm. V pohodě prošla a stála před hlavním vchodem. Asi se ptáte jak se tam dostala. Itachi ji v krabičce od prstýnku nechal mapu bludiště a vyznačil v ní správnou cetsu. S úsměvem zaklepala a vešla. V tu chvíli se zdvihlo pozdvižení. "Ahoj Kushino. Takže jsi se sem nakonec dostala."řekl Itachi. "Ahoj Itachi. Jo dostala jsem se sem úplně bez problému." To, že ji Tsunade v Konoze seřvala minimálně na tři doby to mu radši neřekla. Protože jak znala Itachiho tak by ji šel minimálně zmlátit. Tak se jenom pousmála a podívala se na Itachiho. "Pojď zavedu tě k Peinově kanceláři, ale zbytek musíš zvládnout sama." Kushina pokývala hlavou a šla za Itachim. Itachi ji tam dovedl a ona zaklepala na dveře pochvíli se ozvalo: "Dále." Kushina vstoupila, Pein se podival kdo to přišel a když uviděl Kushinu tak se okamžitě připravil na útok. Ale Kushina ho zarazila slovy: "Nepřišla jsem sem bojovat, ale přišla jsem vás požádat o to jestli bych se mohla přidat k Akatsuki." Pein na ní jen nevěřícně zíral a nakonec se zeptal: "Myslíš to vážně?" "Hai." "Tak dobře, ale budu muset změnit nějakou dvojici aby tě
mohl jeden z ní zaučit jak to tady chodí. S kým bys chtěla jít do dvojice?" "Pokud by to šlo tak s Itachim Uchihou." "V tom případě bude Kisame podobu tvého pobytu v Akatsuki pracovat sám. Souhlasíš?" "Ano." "Tak tady máš plášť a klobouk." "Děkuju."řekla Kushina a navlékla se plášť Akatsuki na to oblečení co měla na sobě. Potom si prohrábla kapsu u kalhot a vytáhla z ní čelenku s přeškrtnutým znakem Konohy a tu si přidělala do vlasů. "Teď vypadás jako pravá členka Akatsuki." S poklonou odešla s kanceláře a v tu chvíli už u ni byl Itachi. Když uviděl, že je oblečená jako členka Akatsuki. Tak pochopil, že tu bude s ním. Ale i přesto se ji zeptal: "S kým jsi ve dvojici?" Kushina se usmála a řekla: "S tebou." a země zvedla svoji tašku, ale Itachi ji tu tašku vzal a hodil si ji přes rameno. "Pojď za mnou." A vedl ji do teď už jejich pokoje. Kdyý došel do pokoje tak se ho Kisame zeptal: "Kdo to je?" "Uzumaki Namikaze Kushina." "Co?" "Jo abych nezapoměl odteď pracuješ sám." "Super.Tak já si zabalím věci a nastěhuju se do toho pokoje na konci chodby."odpověděl Kisame na nevyřčenou otázku. Bleskovou rychlostí si zabalil věci a zmizel.Itachi položil na zem Kushininu tašku. A Kushina si taky bleskovou rychlostí vybalila.
teisi. Mise spočívala v tom, že se měli nepozorovaně dostat do Konohy a ukrást tři svitky. Byly to tyto svitky: Svitek HOKAGE, Svitek ZAKÁZANÝCH JUTSU a Svitek REIKARNACE. Když stáli před hlevní bránou Konohy tak byli donucenio zablokovat si chakru jinak by je mohli poznat. Když přešli hlavní bránu tak vyskočili na strom a skákali až k budově Hokage. Tam seskočily a nepozorovaně se dostali do budovy Hokage. Šli až k archívu tam Kushina udělala pár pečetí a na obrázek draka kápla trochu krve. Dveře se hned otevřeli a oba dva vešli dovnitř a začali to tam celé prohledávat. Po chvíli Itachi zakřičel: "Mám je." a došel ke Kushině. "Super."řekla Kushina. "Ještě máme pár dní, který nám zůstali z těch co jsme dostali na misi. Takže si uděláme menší dovolenou."řekl Itachi. Kushina se usmála a kývla hlavou jako, že souhlasí. Itachi ji popadnul za ruku a táhl ji dál až ji dotáhnul k vstupní bráně do rezidence klanu Namikaze." "Otevři." "Vždyť už otvírám."odpověděla Kushina. A oba byli za chvíli na dvoře a zamířili ke dveřím. Ty Kushina taky odemkla a oba dva vešli dovnitř. Tam je přivítala hromada prachu. A tak začala...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Syntia Syntia | Web | 25. července 2010 v 20:35 | Reagovat

Pěkné :)

2 Kushina Uzumaki Namikaze Kushina Uzumaki Namikaze | E-mail | Web | 26. července 2010 v 16:12 | Reagovat

[1]: Děkuju!!!!! Jsem velice ráda za každou osůbku, která si tu moji slátaninu přečte :-) !
Já sama si myslim, že na mě je to docel dobrý xDDD

3 Ataliana Clare Destiny Month Ataliana Clare Destiny Month | 27. července 2010 v 12:50 | Reagovat

Nj trochu jsi to pozměnila mě připadal originál lepší ale takhle to taky jde a Kush já myslím že si tam vynechala to jak jim ppein zadal misi.

4 Kushina Uzumaki Namikaze Kushina Uzumaki Namikaze | E-mail | Web | 27. července 2010 v 14:00 | Reagovat

[3]: Já vím Atali. To stou misí jsem asi smazala kdyz jsem to vkladala, protoze v kompu mitonechybí dyž tak to upravim xDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama