Červenec 2010

Vampire knight 1. díl

26. července 2010 v 18:35 | Ataliana Clare Destiny Month

1.Kapitolka

25. července 2010 v 16:11 | Kushina Uzumaki Namikaze |  Láska a Nenávist
Tak a máte tady první kapitolku. Doufám, že se vám bude líbit!!!!!

Jednoho slunečného dne se Kushina procházela po Konoze a přemýšlela, a tak si nevšimla, že přední jde také zamyšlená osoba. "Kterej debil."řekla Kushina. Ten dotičný ji podal ruku. Kushina ruku přijala. "Děkuju." řekla Kushina, oprášila se a rozešla se k pomníku ZVB. Ten tajemný šel za ní, ale byl skryt větvěmi stromů, takže si ho Kushina nemohla všimnout. Když došla k pomníku ZVB tak padla na kolena a rozbrečela se. Na pomníku totiž byli jména jejich rodičů Minata Namikaze a Kushiny Uzumaki.

Nenáviděla sebe a všechny, kteří ji milovali a nebo měli rádi. V hlavě se ji začali ozývat hlasy, které ji říkali: "Zabila jsi je. Jsi monstrum. Zabíjíš." Kushina se držela za hlavu a ten tajemný skočil za ní a přitáhl si ji do náruče. Snažil se ji uklidnit, ale moc mu to nešlo, ale po chvíli se mu to nakonec povedlo. "Kdo jsi?"zeptala se toho tajemného Kushina. "Itachi Uchiha."odpověděl. "Cože?" "Miluju tě."řekl Itachi s malým úsměvem, políbil ji na rty a zmizel. Kushina zírala na místo kde předchvílí stál několikanásobný vrah a člen Akatsuki v jednom. "Miliju tě."ozývalo se Kushině neustále v hlavě. Nemohla se soustředit na nic jiného. Nakonec vstala a odcházela do vesnice, ale cestou potkala tu největší krávu a děvku Sakuru Haruno. "Hele Namikaze se řítí a už zase s někym m***** a....."nedořekla protože dostala dělovku do obličeje a odletěla někam do neznáma. Kakashi, který to všechno pozoroval koukal jak pako na Kushinu. A Sasuke? Ten se jenom nekontrovatelně tlemil. Kushina se jenom usmála a sedla si na větev jednoho ze stromů a přemýšlela. Nakonec se ji Kakashi zeptal: "Proč si ji vlepila?" "Štvala mě a navíc měla blbý kecy."odpověděla Kushina. Po pár minutách se konečně dostavila i Sakura a oni tak mohli konečně vyrazit. Ale to by nemohla přijít Shizune s tim, že Kushina na misi nejde. Kakashi pokýval hlavou, že rozumí a spolu se zbytkem týmu vyběhl s Konohy.

"Proč na tu misi nejdu?"zeptala se po chvíli Kushina. "Má jsem přijít delegace s Písečné a ty jako velitelka Anbu jednotek Konohy a poslední potomek klanu Namikaze tady musíš zůstat." "Aha." "Ale teď musíme ještě k Tsunade-sama a ta ti řekne podrobnosti." Kushina pokývala hlavou jakože rozumí a vydala se Shizune ke Kage budově. Shizune zaklepala na dveře Kage kanclu. Po chvíli se ozvalo: "Dále." A ty dvě vstoupily. "Ahoj Kushino. Shizune ti už asi řekla, že jsem má přijít delgace s Písečné kvůli obnovení Mírové smlouvy." Kushina řekla: "Ano to už vím." " V té delegaci budou Sabaku no Gaara, Sabaku no Temari, Sabaku no Kankuro a Ataliana Clare Destiny Month. A ráda bych tě poprosila jestli by jsi je mohla u sebe ubytovat?" "S tím nemám žádný problém Hokage-sama." "Dobře. A abych nezapomněla měli přijí dneska okolo páté tak je očekávej." Kushina pokývala hlavou, že rozumí a odešla s kanceláře.

Jen co vyšla s Kage budovy tak se vydala do lesa. Zase ji, ale někdo sledoval tak jen zavrčela: "Itachi to už není vtipný." "Nemáž být na misi?" "Ne." "Jak to?" "Přijde delegace s Písečný a já jsem tady musela zůstat, protože jsem velitelka Anbu jednotek Konohy a poslední potomek klanu Namikaze. Tak nějak mi to řekla Shizune s Tsunade." "To je jako všechno?" "Ne není budu muset podepsat nějakej dokument kvůli obnovení Mírové smlouvy mezi Konohou a Sunou." "Aha. Teď už to chápu."řekl Itachi a usmál se na Kushinu. "Myslel jsi vážně to co jsi mi řekl ráno?" "Jo myslel. Proč?" "Já jen, že tě taky miluju." "Cože? Si ze mě děláš srandu, že jo?" "Ne nedělám. Je to pravda." Jen co to dořekla tak už ji Itachi líbal. "V tom případě tady zůstávám." "Zavřou tě." "Nezavřou. Tak se o mě tak neboj." "Ale..."nestihla to doříct protože ji Itachi přerušil: "Žádný "ale" zůstanu tady s tebou. Na tom nic nezměníš. Mě totiž jen tak někdo nepřemluví." "Tak dobře, ale mám jednu podmínku." "Jakou?" "Budeš bydlet u mě." "Souhlasím."řekl Itachi a už táhnul Kushinu k ní domů. Za chvíli stáli před bránou do rezidence klanu Namikaze. Itachi tu byl pečenej vařenej, když byla Kushina malá, ale poslední dobou sem chodil pozorovat Kushinu. Kushina otevřela a vešla s Itachim dovnitř. V tu chvíli ji Itachi natlačil na zeď a začal ji líbat. Po chvíli se přesunuli ke Kushině do pokoje, kde se děli věci +18(Zbytek si domyslete. Nějak se mi to nehce opisovat.=D)

Když se Itachi probudil tak se podíval vedle sebe, ale Kushinu tam neviděl. Po chvíli, ale vyšla v županu s koupelny a zeptala se: "Hledal jsi mě?" "Jo. Hledal." Kushina se usmála a začala se oblékat. Itachi se ji zeptal: "Ty někam jdeš?" "Jo za čtvrt hodiny tady má být delegace s Písečné." "Aha. Kushino já vím, že je to asi blbej nápad, ale mohl bych jít s tebou?" "S tímhle jsem počítala proto jsem si vzala jednu uniformu Anbu speciálně pro tebe." "Díky."řekl Itachi a políbil. Za chvíli už na sobě měl uniformu a společně vyšli do toho mumraje co byl venku. Oba dva si to mířili k hlavní bráně. Jenom co došli k bráně tak bránou prošla delegace s Písečné. "Ahoj Kushino."ozvalo se od členů delegace. "Ahoj."ozvalo se od Kushiny. "Vidím, že máš u sebe Anbu. Děje se něco?" "Ne to je jenom kdyby se tady objevil někdo od Orochimara a nebo od Akatsuki." "Aha." "Zajdeme za Tsunade-sama. Ne?" "Dobře."odpověděli a následovali Kushinu a toho Anbu ke Kage budově. Po chvíli se dostali až ke dveřím ke Kage kanclu a tak Kushina zaklepala. Pochvíli se ozvalo: "Dále." a tak všichni vstoupili dovnitř. "Dobrý den Hokage-sama."pozdravili delegáti z Písečné. Kushina jenom poklývala hlavou na pozdrav. "Potřebuji, aby jste mi podepsali upravenou Mírovou smlouvu mezi Vesnicí ukrytou v Písku a Vesnicí ukrytou v Listí. Ale budeme mi stačit podpis Kazekageho s jeho družkou, ale nesmí tu chybět podpis vůdců nejsilnějších klanů ve Vesnici ukryté v Listí, ale jelikož vůdce klanu Uchiha ještě nebyl jmenován. Tak bude stačit podpis vůdkyně klanu Namikaze." Atali s Gaarou si to ani nepřečetli a okamžitě to oba podepsali. Pak podali lejstro Kushině a opustili kancelář Hokage. Kushina lejstro nakonci ledabyle podepsala a podala ho tomu Anbu , který stál za ní a pohybem hlavi ho vyzvala aby to podepsal. Nakonec podala ten papír Tsunade a už chtěla odejít. Ale Tsunade ji zarazila otázkou, která byla směřováná na toho tajemného Anbu. Ten si sundal masku, sklonil se ke Kushině tak, aby ji mohl políbit a zase si nasadil masku. Teď už s Kushinou doopravdy opustili kancl Hokage. Když došli přd budovu Hokage tak se jí Gaara zeptal: "Kde budeme bydlet?" "U mě"odpověděla Kushina a rozešla se k rezidenci klanu Namikaze. "Vaše pokoje jsou ve třetim patře." Pokývali hlavami a šli se kouknout jak to tam vypadá. Po chvíli všichni se šli dolů ke Kushině a tomu Anbu. "Máš hodně dobrej vkus Kushino." Kushina se usmála. "Kushino." "Ano?" "Dala bys nám prosím klíče chceme se jít podívat po Konoze, nevíme kdy se vrátíme a nechceme tě potom budit." "Dobře tady jsou." "Tak zatím ahoj."

Jen co odešli tak si Itachi sundal masku a políbil ji. "Vidělas jak se tvářila Tsunade jen co mě uviděla?" "Jo." "Kushino. Já budu muset dneska odejít k Akatsuki a nevím kdy se vrátím." "Nemohla bych jít s tebou?" zeptala se Kushina s prosbou v hlase. "Ještě ne." "Tak dobře." "Ale ještě tu s tebou chvíli zůstanu." Kushina se usmála a vrhla se mu kolem krku. "Prr, prr mladá. Copak ti to nestačilo?" "Ne."řekla Kushina a táhla ho do ložnice, kde se děli věci od 18 a vice. Po svém řádění se šel Itachi vykoupat, když se vrátil do ložnice tak na posteli našel své vyprané a voňavé oblečení. Hledal Kushinu našel ji sedět na okně v obýváku. Asi byla tak zažraná do dění venku, že si nevšimla Itachiho. Ten se jen usmál a objal ji okolo pasu. Kushina se zeptala: "Opravdu už musiš jít?" "Kushino rád bych s tebou zůstal,ale Pein by vyváděl." "Tak jo, ale jestli se do týdne nedostavíš do Konohy tak se půjdu přidat k Akatsuki."Itachi nechtěl, aby se Kushina přidala k Akatsuki . Ale i přesto všechno na to kývnul. Ale ještě než odešel tak pohrabal v kapse u pláště, který nosili všichni členové Akatsuki. Z kapsy vyndal krabičku. Kleknul si před Kushinu a zeptal se jí: "Vezmeš si mě?" "Ano."odpověděla Kushina a skočila Itachimu okolo krku. "Miluju tě."řekl Itachi a zmizel v plamenech jeho přemisťovací techniky. "Ach jo."zašeptala Kushina do ticha domu.

O pět dní později se vrátil tým 7 z mise a když se dostali před dveře kanclu Tsunade a slyšeli řev, a tak Kakashi zaklepal. "Dále."ozvalo se
z kanceláře Hokage. Tak vstopili dovnitř a řekli: "Dobrý den Hokage-sama. Ahoj Kushino." Kushina s Tsunade jenom pokývali hlavami na pozdrav. "Mise byla splněna. Nikdo nebyl zabit ani zraněn." "Dobře. Dejte mi hlášení. A můžete všichni čtyři odejít." "Proč si měla zůstat v Konoze, Kushino?" "Vy to nevíte?" "Ne." "Do Konohy přišla delegace s Písečné a já tady jako poslední potomek klanu Namikaze musela zůstat. Abych podepsala upravenou Mírovou smlouvu mezi Konohou a Sunou." "Aha." Ti čtyři odešli k sobě domů. Ale Sasukemu, Sakuře a Kakashimu vrtal v hlavě ten řev. O dva dny později si Kushina balila věci a za chvíli už vyrážela k východní bráně, která byla nejmíň hlídaná. Utíkala směr Kamenná. Běžela nadsvětelnou rychlostí takže do Kamenný dorazila už druhý den. To byl výkon, protože normální cesta do Kamenný trvá pět dní, a tak se není čemu divit, že byla strašně unavená a tak si zdřímla. Probudila se o šest hodin později. Protáhla se a vstala. Za chvíli už zase běžela. Za hodinu už stála před jeskynní zločinecké organizace Akatsuki.

Vstoupila dovnitř a začala se proplétat bludištěm. V pohodě prošla a stála před hlavním vchodem. Asi se ptáte jak se tam dostala. Itachi ji v krabičce od prstýnku nechal mapu bludiště a vyznačil v ní správnou cetsu. S úsměvem zaklepala a vešla. V tu chvíli se zdvihlo pozdvižení. "Ahoj Kushino. Takže jsi se sem nakonec dostala."řekl Itachi. "Ahoj Itachi. Jo dostala jsem se sem úplně bez problému." To, že ji Tsunade v Konoze seřvala minimálně na tři doby to mu radši neřekla. Protože jak znala Itachiho tak by ji šel minimálně zmlátit. Tak se jenom pousmála a podívala se na Itachiho. "Pojď zavedu tě k Peinově kanceláři, ale zbytek musíš zvládnout sama." Kushina pokývala hlavou a šla za Itachim. Itachi ji tam dovedl a ona zaklepala na dveře pochvíli se ozvalo: "Dále." Kushina vstoupila, Pein se podival kdo to přišel a když uviděl Kushinu tak se okamžitě připravil na útok. Ale Kushina ho zarazila slovy: "Nepřišla jsem sem bojovat, ale přišla jsem vás požádat o to jestli bych se mohla přidat k Akatsuki." Pein na ní jen nevěřícně zíral a nakonec se zeptal: "Myslíš to vážně?" "Hai." "Tak dobře, ale budu muset změnit nějakou dvojici aby tě
mohl jeden z ní zaučit jak to tady chodí. S kým bys chtěla jít do dvojice?" "Pokud by to šlo tak s Itachim Uchihou." "V tom případě bude Kisame podobu tvého pobytu v Akatsuki pracovat sám. Souhlasíš?" "Ano." "Tak tady máš plášť a klobouk." "Děkuju."řekla Kushina a navlékla se plášť Akatsuki na to oblečení co měla na sobě. Potom si prohrábla kapsu u kalhot a vytáhla z ní čelenku s přeškrtnutým znakem Konohy a tu si přidělala do vlasů. "Teď vypadás jako pravá členka Akatsuki." S poklonou odešla s kanceláře a v tu chvíli už u ni byl Itachi. Když uviděl, že je oblečená jako členka Akatsuki. Tak pochopil, že tu bude s ním. Ale i přesto se ji zeptal: "S kým jsi ve dvojici?" Kushina se usmála a řekla: "S tebou." a země zvedla svoji tašku, ale Itachi ji tu tašku vzal a hodil si ji přes rameno. "Pojď za mnou." A vedl ji do teď už jejich pokoje. Kdyý došel do pokoje tak se ho Kisame zeptal: "Kdo to je?" "Uzumaki Namikaze Kushina." "Co?" "Jo abych nezapoměl odteď pracuješ sám." "Super.Tak já si zabalím věci a nastěhuju se do toho pokoje na konci chodby."odpověděl Kisame na nevyřčenou otázku. Bleskovou rychlostí si zabalil věci a zmizel.Itachi položil na zem Kushininu tašku. A Kushina si taky bleskovou rychlostí vybalila.
teisi. Mise spočívala v tom, že se měli nepozorovaně dostat do Konohy a ukrást tři svitky. Byly to tyto svitky: Svitek HOKAGE, Svitek ZAKÁZANÝCH JUTSU a Svitek REIKARNACE. Když stáli před hlevní bránou Konohy tak byli donucenio zablokovat si chakru jinak by je mohli poznat. Když přešli hlavní bránu tak vyskočili na strom a skákali až k budově Hokage. Tam seskočily a nepozorovaně se dostali do budovy Hokage. Šli až k archívu tam Kushina udělala pár pečetí a na obrázek draka kápla trochu krve. Dveře se hned otevřeli a oba dva vešli dovnitř a začali to tam celé prohledávat. Po chvíli Itachi zakřičel: "Mám je." a došel ke Kushině. "Super."řekla Kushina. "Ještě máme pár dní, který nám zůstali z těch co jsme dostali na misi. Takže si uděláme menší dovolenou."řekl Itachi. Kushina se usmála a kývla hlavou jako, že souhlasí. Itachi ji popadnul za ruku a táhl ji dál až ji dotáhnul k vstupní bráně do rezidence klanu Namikaze." "Otevři." "Vždyť už otvírám."odpověděla Kushina. A oba byli za chvíli na dvoře a zamířili ke dveřím. Ty Kushina taky odemkla a oba dva vešli dovnitř. Tam je přivítala hromada prachu. A tak začala...

Vampire knight - ukončení seriálu

16. července 2010 v 12:47 | Ataliana Clare Destiny Month
Tak tady máte konečnou znělku seriálu Vampire knight a druhé ságy.Info o postavách

15. července 2010 v 20:50 | Kushina Uzumaki Namikaze |  Láska a Nenávist
Kushina Uzumaki Namikaze- 18 let
Nami Uzumaki Namikaze- 18 let
Sasuke Uchiha- 18 let
Sakura Haruno- 18 let
Kakashi Hatake- 28 let
Itachi Uchiha- 23 let
Tsunade Senju- 45 let
Jiraya- 45 let
Orouš- 45 let
Minato Namikaze- 36 let
Kushina Uzumaki- 35 let
Sabaku no Gaara- 18 let
Ataliana Clare Destiny Month- 19 let
Fugaku Uchiha- 40 let
Mikoto Uchiha- 39 let
Anzai Haruno-38 let
Izaoy Haruno-37 let
Pein(Nagato)-30 let
Konan- 29 let
Madara Uchiha- 100 let
Sabaku no Temari- 20 let
Sabaku no Kankuro- 19 let
Kira, Kami, Kasai Uchiha- 16 let

Zbytek jako Neji, Tenten, Lee, Ino a atd.- 17 let

Recenze xDD

15. července 2010 v 20:39 | Kushina Uzumaki Namikaze |  Láska a Nenávist
Zapomeňte na většinou věcí z Naruta. V tomto příběhu je z Naruta holka a jmenuje se Kushina Uzumaki Namikaze je dcerou Minata Namikaze a Kushiny Uzumaki. Chodí s Itachim Uchihou díky němu se přidá ke zločinecké organizaci Akatsuki. S kamarádí se s Konan a Peinem. V průběhu příběhu se mezi živé vrátí Minato s Kushinou, Fugaku s Mikoto a také Anzai s Izaoy. Říkáte se, že vám jména Anzai a Izaoy nic neříkájí?? Ale já vas vyvedu s omylu tyto postavy s polu Minatem a spol. vytvářeji jedny z nejdůležitějších vedlejších postav. Ale samozřejmě sem nezapoměla na zbývající obyvatele Listové ani Písečné ty se postupně objeví v průběhu příběhu. V dalším článku vám uvedu informace o postavách s příběhu.
Ohayo!!!

Info

15. července 2010 v 20:30 | Kushina Uzumaki Namikaze
Ahojky Narutofilové!!! Chci vám osvětlit datum výdání povídky Láska a Nenávist. První díl by měl vyjít najpozději do dvou týdnů. Během dneška vám sem hodim ještě recenzi. Tak se máte na co těšit.
Ohayou vaše Kushina Uzumaki Namikaze xDDD

Ataliana C. Destiny Month

9. července 2010 v 23:03 | Ataliana |  Měsíční svit
Tady máte photo Ataliany

Ataliana

Píseň pro všechny co mají rádi Naruto

7. července 2010 v 18:18
Bude se vám chtít plakat, když se nad něčím zamyslíte.

Titánka

7. července 2010 v 10:06 | Ataliana Clare (Sabaku) Destiny Motnh
Každý den téhle dívky byl pořád stejný a tohle se mělo změnit. Právě se vracela ze školy.
"Mamí jsem doma"volala a hodila školní tašku do rohu svého pokoje. Chodila do 4.B na gymnáziu  v Savage. Měla kaštanové vlasy a štíhlou postavu. Byla vlastně taková "normální" dívka na planetě jménem Země. Jediná nenormální věc přece na ní jenom byla nikdy nebyla nemocná a to od rýmy až po chřipku. Byla nadaná ve všech přemětech, a proto si s ní nechtěli povídat, ale měla kamaráda velice dobrého kamaráda jmenoval se Alexandr Veliký, ale neměl nic společného s "tím" Alexandrem Velikým a taky byl zvláštní, ale jen jednou věcí se od ní lišil to se, ale dozvíte později. 
" To je dobře miláčku  a co vysvědčení?" zeptala se její matka ale věděla že to bude pořád stejné. " Ale jako vždycky" "takže samý jo?" " Ano " a sedla si na židli v kuchyni.  " uděla jsi mi mami ten bezva koláč s jahodami?" " ano Isabelo ten jak máš rada" a podala jí talíř s koláčem."hmm vypadá dobře jako vždycky" a už ho do sebe cpala. Už jste asi zjistili jak se jmenuje naše hlavní hrdinka  jmenuje se Isabela Mondeo. " Tak co těšíš se na novou školu?" " Mami ale vždyť víš že mi jdou všechny předměty a že jsem chtěla jít na Matfis abych zjistila jak příroda a různé věci fungují  a kdo je ovládá." Matka si jen vzdychla a potichu řekla tak aby to Isabela neslyšela : " jen kdybys věděla... " a otočila s e domyla nádobí. Isabela po lahodném koláči  nenápadně zdrhla¨k sobě do pokoje. Její pokoj byl no těžko se popisuje "Celé roční období" byly tu věci podobné zimě jiné jaru, podzimu a létu. Prostě byla to taková dobrá víla všeho. LEhla do postele a přemýšlela co bude dělat celé dva měsíce. Jaké to bude na vsoké škole v Anglii. Jazyky uměla no co říct spíš mistrovsky ovládala, tak jí to nemělo dělat problémy. Z jejího snění ji vyrušil zvuk domovního zvonku. Vstala a seběhla ze schodů a volala:" Mamí jdu se tam podívat" " Ano Isy" Otevřela dveře a stál v nich Alexandr její největší přítel pomalu už i bratr. Isabela ho objala a řekla: "Konečně jsi tu mamka má už hotový koláč" "Isabelo to je ALex?"" Ano " "Tak ho pusti dál" "Ano."zavolala vzala Alexe za ruku a dotáhla ho do předsíně"Mamka ti udělala tvůj oblíbený koláč borůvkový, tak se těš. Jo a pak jdeš se mnou nahoru ke mě do pokoje a pokoj už máš taky přichystaný." " Isi ty seš ale číslo!" "Alexandre neštvi mě!" " No tak promiň" řekl a rozcuchal jí vlasy . Isabela dostala nasupený pohled ale téměř ihned přestala. "Tak jo přiznávám jsem někdy číslo i v mých letech..." "Ty jsi stále pořád dítě ikdyž ti je 19" " Alexi ty víš že tě mám strašně moc ráda, beru tě za svého bratra a ty se ke mě chováš jako by mi bylo teprve 6 let." "No fakt promiň neudržel jsem se" jejich rozhovor vyrušilo matčino volání " Co tam děláte? Vedete nějaký moc vážný rozhovor nebo co? Ihned se pojďte najíst ikdyž je vám už 19let tak mě prosím poslouchejte!" " No jo mamí vždyť už jdem !" Zavolala jí zpátky " A ty se prosím u večeře  kroť dík"  a zašklebila se na něj . Potom si sedly ke stolu. Matka položila koláč Alexi na talíř a bylo vidět že se něčím trápí. Myslela na to co jí ta osoba řekla:" Musíš jim to říct musíme je připravit, za 3 roky to začne.Ano?"Ano povím jim to, ale vy tam pak příjdete."Ano, takže po jedné hodině příjdu. Zařiďte si to nějak." Teď jim ěla říct pravdu. Krutou pravdu a bála se jim to, říct.

Sabaku no Gaara

1. července 2010 v 11:00 | Kushina Uzumaki Namikaze |  Životopisy
Sabaku no Gaara syn Yondaimeho kazekageho a Masashi Sabaku.
Snoubenec Ataliany Clare Destiny Month.
Kazekage Vesnice skryté v Písku a bývalý člen týmu Sabaku.
Oblíbené justu Pouštní pohřeb.
Oblíbené jídlo Rajská omáčka s knedlíky.
Dcera Kurara May Sabaku Destiny Month.
Oblíbené barvy krvavě rudá, hnědá, černá a šedá.
Sourozenci Sabaku no Temari a Sabaku no Kankuro.

Sabaku no Temari

1. července 2010 v 10:55 | Kushina Uzumaki Namikaze |  Životopisy
Sabaku no Temari dcera Yondime kazekageho a Masashi Sabaku.
Snoubenka Shikamary Nary.
Členka Anbu jednotek Suny a bývalá členka týmu Sabaku.
Oblíbené jutsu Kamikaze.
Oblíbené jídlo rámen.
Děti Masashi Sabaku Nara a Ren Sabaku Nara.
Oblíbené barvy zelená, hnědá, fialová, červená, černá a žlutá.
Sourozenci Sabaku no Gaara a Sabaku no Kankuro.

Shikamaru Nara

1. července 2010 v 10:50 | Kushina Uzumaki Namikaze |  Životopisy
Shikamaru Nara syn Shikaky Nary a Yoskiko Nara.
Snoubenec Sabaku no Temari.
Člen týmu 10 a největší stratég v Zemi Ohně.
Oblíbené jutsu Kagemane no jutsu.
Oblíbené jídlo bramborový salát a řízek.
Děti Masashi Sabaku Nara a Ren Sabaku Nara.
Oblíbené barvy zelená, hnědá, červená, modrá a bílá.

Itachi Uchiha

1. července 2010 v 10:46 | Kushina Uzumaki Namikaze |  Životopisy
Itachi Uchiha syn Fugaka Uchihy a Mikoto Uchiha.
Snoubenec Kushiny Uzumaki Namikaze.
Člen zločinecké organizece Akatsuki.
Člen Anbu jednotek Konohy.
Oblíbené jutsu Katon:Goukaynu no jutsu.
Oblíbené jídlo smažený sýr s hranolkami a tatarkou.
Děti Mizore Uchiha Uzumaki Namikaze a Daisuke Uchiha Uzumaki Namikaze.
Oblíbené barvy černá, červená, tmavě modrá, bílá, zlatá a stříbrná.
Sourozenci Sasuke Uchiha, Kira Uchiha, Kami Uchiha a Kasai Uchiha.

Ataliana Clare Destiny Month

1. července 2010 v 10:41 | Kushina Uzumaki Namikaze |  Životopisy
Ataliana Clare Destiny Month dcera Kiry Ataliany Destiny Month a Elrika Edwarda Destiny Sun. Snoubenka Sabaku No Gaary.
Následnice trůnu v Měsíčním království.
Velitelka Anbu jednotek Suny.
Bydliště Suna, Země a Měsíční království.
Dcera Kurara May Sabaku Destiny Month.
Oblíbené jídlo svíčková na smetaně.
Nejlepší kamarádky Sabaku no Temari a Namikaze Uzumaki Kushina.
Oblíbené jutsu Měsíční svit.
Oblíbené barvy stříbrná, černá, modrá, žlutá a bílá.
Sourozenci Amita Ajako Destiny East, Amaco Rin Destiny West, Kimu Charlie Destiny East, Edward Elrik Destiny Month a Sousuke Liu Destiny West.

Kakashi Hatake

1. července 2010 v 10:32 | Kushina Uzumaki Namikaze |  Životopisy
Kakashi Hatake syn Bílého tesáka a Rukii Hatake.
Člen Anbu jednotek Konohy.
Bývalí člen týmu 7 a ochranky Gondaime hokage Tsunade Senju.
Snoubenec Anko Mitarashi.
Oblíbené jutsu Raikiry.
Oblíbené jídlo zeleninový salát.
Děti Anko Mitarashi Hatake a Kakashi Mitarashi Hatake.
Oblíbené barvy černá, tmavě modrá, tmavě zelená, hnědá, červená a šedá.

Sakura Haruno

1. července 2010 v 10:27 | Kushina Uzumaki Namikaze |  Životopisy
Sakura Haruno dcera Anzaie Haruno a Izaoy Haruno.
Členka Anbu jednotek Konohy.
Teď medic-ninja v Travnaté.
Bývalá členka týmu 7 a ochranky Gondaime hokage Tsunade Senju.
Snoubenka Rocka Leeho.
Oblíbené jutsu Nakopat doprdele no jutsu.
Oblíbené barvy růžová, červená, zelená, bílá a tyrkysově modrá.
Děti Shakira Rock Haruno a Gai Rock Haruno.